آندریاس کریستنسن: از هشت سالگی رویای بازی برای بارسلونا را داشتم؛ به بازی در چلسی افتخار می کنم


آندریاس کریستنسن، مدافع 26 ساله و دانمارکی بارسلونا رسماً به عنوان بازیکن این باشگاه معارفه و دوران او در بارسلونا آغاز شد.

طرفداری | به گزارش موندو دپورتیوو، آندریاس کریستنسن در حاشیه مراسم معارفه خود در کنفرانس خبری حاضر شد و در مورد انتخاب بارسلونا و انتقالش به این باشگاه صحبت کرد. آندریاس کریستنسن در این کنفرانس خبری گفت:

بسیار مفتخرم که اینجا هستم. بازی برای بارسلونا رویایی است که مدت ها داشتم. وقتی هشت سالم بود، رویاهایم را روی کاغذ نوشتم و یکی از آن ها بازی برای بارسلونا بود. از رئیس، نائب رئیس، متئو آلمانی و یوردی کرایوف بسیار ممنونم. این رویایی است که محقق شده است. بی صبرانه منتظر دیدن هواداران در استادیوم هستم و نمی توانم برای شروع صبر کنم. ژاوی از من درخواست خاصی نداشته است. به خاطر چیزی که به عنوان یک فوتبالیست به آن تبدیل شده ام، اینجا هستم. فکر می کنم خیلی خوب با سبک بازی بارسا هماهنگ می شوم و نیازی به تغییر دادن چیزی ندارم. باید چیزهایی را بهبود دهم.

صحبت های من با ژاوی خصوصی هستند اما او به من گفت که سبک بازی و شخصیتم را دوست دارم. از زمانی که تماشای فوتبال را آغاز کردم، بارسا مرا جذب کرد و بسیار مفتخرم که اینجا هستم. هدف من کمک به تیم است و تمام بازیکنان خواهان این هستند که هر هفته بازی کنند. در تیم رقابت وجود دارد و این رقابت سالم است چون باعث پیشرفت من می شود. تمام مدافعان بارسا فوق العاده هستند. به اینجا آمده ام تا هر روز تلاش کنم و از بقیه درس بگیرم. باور دارم که پتانسیل این باشگاه قهرمانی در تمام جام هاست و این مسئله در طول تاریخ باشگاه تغییری نکرده است.

مارکوس آلونسو و آزپیلیکوئتا؟

با آن ها صحبت کرده ام و به آن ها گفتم که به بارسلونا می روم. آن ها دوستان فوق العاده ای هستند و امیدوارم باز هم بتوانم کنار آن ها بازی کنم. هنوز هم تیمی های جدیدم را که کیفیت زیادی هم دارند، ندیده ام. دوست دارم فصل آینده دوباره در کنار آلونسو و آزپیلیکوئتا بازی کنم.

آخرین روزهای دورانت در چلسی و مشکلات موجود؟

سعی کردم همه چیز را به بهترین شکل ممکن کنترل کنم. اینجا رقابت زیادی وجود دارد اما این یک رقابت سالم است. می خواهم از تمام مدافعان باشگاه چیزی یاد بگیرم. پیکه اسطوره باشگاه است و چیزی که می خواهم این است که تا حد ممکن از بقیه چیزی یاد بگیرم. همیشه سعی می کنم کارهای روزانه ام را به بهترین شکل انجام دهم. در هفته های آخر حضورم در چلسی مسائل سختی وجود داشت. من بسیار مفتخرم که برای چلسی بازی کرده ام، آن جا عناوینی را بردم و خوشحال بودم.

بارسا را به خاطر سبک بازی اش دوست داشتم. قبلاً من مهاجم بودم و رونالدینیو را دوست داشتم. او یکی از بازیکنانی بود که در کودکی بیش از همه تحسینش می کردم. نحوه بازی او خارق العاده بود. گفتن این سخت است چون من اینجا نبوده ام اما می خواهم به هواداران بگویم که واقعاً خواهان لذت بردن از این سال هستم. اینجا تیمی با بازیکنانی فوق العاده داریم و تیم های بهتر زیادی نسبت به بارسا وجود ندارند. من می خواهم به تیم کمک کنم چون می دانم تیم پتانسیل زیادی دارد.

پیشنهادات دیگر؟

وقتی مدتی طولانی رویای چیزی را دارید، خیلی تردید نمی کنید. مورینیو؟ تجربه فوق العاده ای با او داشتم. بازی های زیادی زیر نظر او انجام ندادم چون جوان بودم اما در تمرینات یاد گرفتم چگونه پیروز شوم. او همیشه سر من داد می زد اما مورینیو یک برنده است. بریتویت؟ با او صحبت کردم و وقتی احتمال انتقال به بارسلونا را مطرح نمودم، موارد بسیار مثبتی در مورد شهر و فرهنگ اسپانیا به من گفت. هیجان زده بودم و می خواستم بخشی از این ها باشم. او بیشتر در مورد زندگی در اینجا با من صحبت کرد تا فوتبال.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.