آلوارو موراتا: هدفم کسب عناوین قهرمانی با اتلتیکو مادرید است


به نظر می‌رسد آلوارو موراتا می‌خواهد در اتلتیکو مادرید بماند و به قراردادش متعهد باشد. این تصمیم با توجه به جام جهانی پیش رو گرفته شده است. از طرفی به نظر می‌رسد اتلتیکومادرید گزینه‌ای بهتر از آلوارو موراتا برای خط هجومیش سراغ ندارد.

طرفداری | به گزارش وب‌سایت گل اتلتیکومادرید مصاحبه ای را با موراتا انجام داده است. این مصاحبه در وب‌سایت باشگاه مادریدی به صورت رسمی منتشر شده است. در این مصاحبه موراتا از تمایلش برای آغاز تمرینات در اتلتیکومادرید می‌گوید. موراتا می‌گوید: 

نمی‌توانم دیگر منتظر بمانم، خیلی مشتاق آغاز تمرینات هستم.

مهاجم مادریدی پس از اینکه در فصل گذشته به صورت قرضی برای یوونتوس بازی کرد، به اتلتیکو مادرید برگشته و می‌خواهد پیش فصل را در این تیم اسپانیایی آغاز کند. در این میان بعضی رسانه ها ادعا کردند که یوونتوس همچنان به جذب موراتا علاقه‌مند است ولی به نظر نمی‌آید که خود بازیکن و باشگاه اتلتیکو مادرید به انتقالی احتمالی تن دهند.

در این مصاحبه، موراتا بسیار با انگیزه است؛ او ضمن اینکه از فصل آینده صحبت می‌کند، درمورد دیگو سیمئونه می‌گوید:

من بسیار خوش شانس هستم که قبلاً با سیمئونه و تیمش کار کرده ام. به این ترتیب شرایط برایم آسان تر است.

این مهاجم معتقد است که اتلتیکو ترکیب کاملی دارد و می‌تواند با جاه طلبی به افتخارات مهمی دست یابد. موراتا می‌خواهد در این زمینه به روخی بلانکو کمک کند:

 مهم این است که جام هایی را فتح کنیم. این هدف من و هم تیمی هایم در اتلتیکومادرید است.

موراتا نظر مثبتی درمورد برگزاری جام جهانی در ماه نوامبر دارد؛ جام جهانی پیش رو از دلایلی است که او می خواهد در اتلتیکو مادرید بماند. موراتا ادامه داد:

جام جهانی می‌تواند به باشگاه ما انگیزه دهد. اینجا بازیکنان زیادی هستند که می توانند در آن تورنمنت بازی کنند. طبیعی است که بازیکنان در سال جام جهانی با کشور و هم تیمی هایشان ارتباط بیشتری برقرار کنند چرا که انگیزه بیشتری دارند.

 موراتا در آخرین بازی هایش با پیراهن اتلتیکو مادرید به دلیل وجود پاندمی کرونا از دیدار تماشاگران محروم بود. 

او در این خصوص گفت:

 من واقعاً دوست دارم هواداران اتلتیکو را در ورزشگاه ببینم. هواداران ما بهترین هواداران جهان هستند. دوست دارم مثل همیشه ورزشگاه را پر کنند و تیم را تشویق کنند. دلم برای این صحنه ها خیلی تنگ شده است.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.