قاسم حدادی فر مقابل دوربین طرفداری: در ایران با بازیکنان سابقه دار خوب برخورد نمی شود!


قاسم حدادی فر در حاشیه تمرین روز گذشته ذوب آهن مقابل دوربین طرفداری قرار گرفت و از آخرین وضعیت این باشگاه گفت.

به گزارش طرفداری، قاسم حدادی فر درباره حضورش در کادرفنی ذوب آهن به امید قاسمیان، خبرنگار رسانه طرفداری در اصفهان گفت:

یکی دو جلسه با مهدی تارتار و مدیریت باشگاه داشتم و صحبت های خیلی خوبی با تارتار انجام دادیم و ایشان حق انتخاب را به من دادند. ابتدا مهدی تارتار گفت بازی کن و بعد اعلام کرد می توانی در کارهای دیگر هم به ما کمک کنی، کارهای مثل کمک مربی و یکی دو سمت دیگر ولی در نهایت با توجه به مصدومیتی که داشتم و یک سالی که از فوتبال دور بودم و مشورتی که داشتم تصمیم گرفتم کار مربیگری را آغاز کنم و از فوتبال خداحافظی کنم. انشاالله بتوانم به تیمم کمک کنم و همه در یک راستا حرکت کنیم و به سرمربی و تیم کمک کنیم تا ذوب آهن را به جایگاه اصلی اش برگردانیم.

قاسم حدادی فر درباره اینکه بسیاری از بزرگان فوتبال ایران بدون بازی خداحافظی از فوتبال کنار رفتند گفت:

فکر می کنم در این زمینه مدیریت باشگاه ها بسیار ضعیف عمل می کنند. درباره خودم و قدیمی تر از خودم هم این اتفاق رخ داد. با بازیکنانی که سابقه دارند و زحمت کشیدند خوب برخورد نمی شود، در حالی که این خیلی مهم است. ببینید در کشورهای دیگر چگونه با بزرگان شان رفتار می کنند و خیلی شیک از دنیای فوتبال خداحافظی می کنند ولی در ایران به جز یکی دو مورد چنین چیزی ندیدیم. امیدوارم این مساله حل شود و آن لحظه ای که فوتبالیست می خواهد خداحافظی کند، خوب شکل بگیرد و خاطره خوبی برای خود بازیکن و هواداران ساخته شود.

قاسم حدادی فر در واکنش به اینکه ذوب آهن دیگر در برخی رشته ها تیمداری نمی کند اضافه کرد:

خبر، خبر دردناکی است و نمی توان آن را کتمان کرد. این موضوع را در رسانه ها دنبال می کردم و خیلی به من ربطی ندارد ولی به عنوان ورزشکار یکی از رشته های باشگاه ذوب آهن باید بگویم یک روزی می دیدیم این باشگاه بیست رشته دارد ولی حالا یکی یکی کم می شود. به نظرم مشکل از جای دیگری است و تامین بودجه نمی شود. به هرحال می دانیم در اینجا به دلیل تورم زیاد باید برای هر باشگاهی، حتی کوچک بودجه خوبی در نظر گرفته شود. فکر می کنم ذوب آهن در این زمینه مشکل دارد و با کمبود بودجه مواجه هستیم. در فصل یارگیری هم می بینید ما باید منتظر بمانیم باقی باشگاه ها یارگیری کنند بعد ما وارد نقل و انتقالات شویم. می گویم بابت این اتفاق بسیار ناراحتم ولی شنیدم صحبت هایی شده که ذوب آهن در دیگر رشته ها هم تیمداری کند.

قاسم حدادی فر در پایان گفت:

در یک سالی که من نبودم هواداران مان واقعا من را شرمنده کردند و می خواهم صمیمانه از آن ها تشکر کنم. دوست داشتند من بازی کنم ولی در نهایت تصمیم گرفتم در سمت دیگری کارم را شروع کنم. انشاالله بتوانم همانطوری که در فوتبالم به آن ها وفادار بودم و خاطرات خوبی برایشان گذاشتم، در مربیگری هم همینطور باشد و همه بتوانیم یک ذوب آهن خوب ببینیم. هدفمان این است که ذوب آهن را به جایگاه اصلی اش برگردانیم و این موضوع نیازمند این است که همه دست به دست هم بدهیم.

 

 طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.