سیستم نام نویسی انتخابات فدراسیون فوتبال قطع شد!


در دومین روز مهلت نام نویسی نامزدهای انتخابات فدراسیون فوتبال، سیستم نام نویسی قطع شد!

به گزارش طرفداری، از فدراسیون فوتبال خبر رسیده صبح امروز یکی از نامزدهای ریاست فدراسیون فوتبال که روز گذشته به صورت اینترنتی فرم های ثبت نام را پر کرده بود، برای ارائه مدارک و تکمیل نام نویسی به فدراسیون مراجعه کرد که با جواب منفی مسئولان مواجه شد و به او اعلام کردند امروز سیستم نام نویسی قطع است و فردا به فدراسیون بیاید.

تا این لحظه هنوز نامزدهای اصلی و آن هایی که در گمانه زنی ها مدعی ریاست فدراسیون بودند، برای ثبت نام اقدام نکردند و به نظر می رسد اکثر دانه درشت ها نام نویسی را به روزهای آخر موکول کردند.

فعلا غیر از یکی از کارمندان فدراسیون فوتبال که برای ریاست نام نویسی کرده، میرشاد ماجدی و مهدی محمدی نبی تنها کسانی هستند که به صورت رسمی اعلام کردند قصد شرکت در انتخابات را دارند، البته درباره میرشاد ماجدی شایعه شده یک سری از اعضای مجمع بی تفاوت نسبت به ادعای کامرانی فر، از فیفا استعلام گرفتند که آیا ماجدی برای ثبت نام در انتخابات باید از سرپرستی استعفا بکند یا نه.

مارپیچ انتخابات همچنان ادامه دارد…

 

توضیح ضروری: حوالی ساعت 14 با نامزدی که قصد ثبت نام در انتخابات را داشت، تماس گرفته شد و به او گفتند سیستم وصل شده و می تواند برای ارائه مدارک مراجعه کند.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.