امیدواری وحید امیری برای بازگشت به ترکیب اصلی و درخشش


بازیکن ملی پوش و محبوب پرسپولیس با انجام تمرینات اختصاصی به دنبال آماده سازی هر چه سریع تر خود است.

به گزارش طرفداری، وحید امیری فصل قبل یکی از بازیکنان همیشه ثابت پرسپولیس و تیم ملی بود. حضور در اکثر بازی های ملی و باشگاهی در حالی که این بازیکن نیاز به استراحت کوتاه داشت درنهایت باعث مصدومیت شدید و طولانی مدت امیری شد.

این گونه بود که او در نوروز امسال در اردوی تیم ملی پس از بازی با کره جنوبی آسیب دید و عجیب این که باز هم روی حضور او در بازی های پرسپولیس اصرار شد تا امیری در بازی با ذوب آهن تیمش را همراهی کرده و با تشدید مصدومیت مجبور به جراحی کمر خود شود.

اتفاقی که باعث شد وحید امیری طی چند ماه گذشته بازی های ملی و باشگاهی را از دست داده و این روزها تمرینات پیش فصل تیمش را نیز از دست بدهد. برهمین اساس امیری این روزها درحال پیگیری تمرینات اختصاصی است تا هرچه سریع تر به تمرینات گروهی بازگشته و در سال جام جهانی جایگاه خود را در ترکیب اصلی بازپس بگیرد. کاری که برای امیری سخت کوش بسیار دشوار اما شدنی است.

امیری پس از دوران مصدومیت خود باید در تمرینات گروهی شرکت کرده و با توجه به از دست دادن بدنسازی ابتدای فصل، با تمرینات هوازی و فیزیکی، از نظر بدنی در شرایط خوبی قرار بگیرد و در ادامه راه با بازیکنانی که آماده به نظر می رسند برای رسیدن به ترکیب اصلی رقابت کند، چه در پست دفاع چپ و چه در پست وینگر که بی تردید رقبای سرسختی خواهد داشت. 

اما واقعیت این است که امیری تحت هیچ شرایطی دوست ندارد حضور در تیم ملی را از دست داده و با انگیزه های فراوان به زمین فوتبال بازخواهد گشت تا در نهایت یکی از مسافران ملی پوش به جام جهانی 2022 قطر باشد.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.