احمد نوراللهی همچنان در برزخ بلاتکلیفی؛ امید پرسپولیسی ها کم شد


به نظر می رسد پروژه حضور احمد نوراللهی در پرسپولیس همان طور که پیش بینی می شد در حال بسته شدن است.

به گزارش طرفداری، پرسپولیسی ها تا همین چند روز قبل به شدت پیگیر بازگشت احمد نوراللهی بودند. وضعیت نه چندان مشخص این هافبک ملی پوش در باشگاه اماراتی امیدها را برای بازگرداندنش چند برابر کرده بود. هرچند مشخص بود نوراللهی تمایلی برای بازگشت ندارد اما پرسپولیسی ها امیدوار بودند در صورت قرار گرفتن این بازیکن در لیست مازاد شباب الاهلی، او برای ادامه کار در سال جام جهانی به پرسپولیس برگردد.

با این حال جالب اینجاست باشگاه شباب الاهلی هنوز وضعیت نوراللهی را مشخص نکرده است. 

تردیدی نیست یحیی گل محمدی هم مثل باشگاه پرسپولیس دوست دارد نوراللهی را در تیم فصل بعد خود داشته باشد اما با توجه به این که شماره 8 سرخ ها تمایلی به بازگشت ندارد و باشگاه اماراتی نیز هنوز تکلیف او را مشخص نکرده به نظر می رسد رفته رفته باید پروژه انتقال او به جمع سرخ ها را باید پایان یافته تلقی کرد.

البته هنوز خود احمد نوراللهی هم به طور دقیق نمی داند در لیست فصل بعد شباب الاهلی حضور دارد یا نه چون سرمربی این تیم تغییر کرده و ژاردیم روی نیمکت شباب الاهلی می نشیند. شاید هر بازیکن ملی پوش دیگری بود با چنین وضعیتی کنار نمی آمد و در حالی که می توانست قرارداد خوبی با پرسپولس ببندد، با بازگشت به فوتبال ایران و تیم پرسپولیس بهترین شرایط را برای سال جام جهانی تجربه می کرد.

اما نوراللهی کماکان در برزخ بلاتکلیفی به سر می برد و منتظر است هر لحظه وضعیت اش از سوی مدیران باشگاه اماراتی مشخص شود.

 طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.