پیشنهاد 20 میلیون یورویی آاس رم برای فراتزی به ساسولو


سران آاس رم قصد دارند تا داویده فراتزی را در همین تابستان به خدمت بگیرند اما به نظر می‌رسد که هنوز در مورد مبلغ این انتقال با ساسولو اختلافاتی وجود دارد.

طرفداری |  به گزارش اسکای ایتالیا، آاس رم پیشنهاد خود را برای جذب داویده فراتزی از ساسولو در این پنجره تابستانی افزایش داده است. جالوروسی پیشنهاد جدیدی در حدود 20 میلیون یورو برای فراتزی به ساسولو ارائه کرده است. رم همچنین قصد دارد کریستین ولپاتو را وارد این معامله کند تا خواسته‌های مالی ساسولو را کاهش دهد. اما سران این باشگاه پیشنهاد رم را برای فراتزی ناکافی می‌دانند و این احساس را دارند که رم باید 5 میلیون یورو دیگر به پیشنهاد خود اضافه کند. جووانی کارنوالی مدیر عامل ساسولو در مورد شرایط فروش فراتزی به رم در مصاحبه‌ای گفت:

فراتزی بازیکن مهمی برای ما به حساب می‌آید. ما ارزش گذاری معقولی برای او انجام داده‌ایم. با این حال هنوز بین دو طرف فاصله وجود دارد. ما همچنین در مورد قرار دادن چند بازیکن جوان در معامله نیز صحبت کردیم. خواهیم دید که چی می‌شود.

گفتنی است که داویده فراتزی در سال 2017 از آکادمی آاس رم به ساسولو پیوست. او در طول این سال‌ها به طور قرضی در باشگاه‌های مختلف ایتالیایی حضور داشته تا به تدریج به سطح فعلی‌اش برسد و حال با عملکرد فصل گذشته خود، علاقه‌مندان زیادی را به خود جذب کرده است. اکنون نیز به نظر می‌رسد که او آماده بازگشت به رم باشد و ژوزه مورینیو به شدت خواهان جذب این بازیکن است.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.