رئیس لیل: تاکنون پیشنهادی از سوی پاری سن ژرمن برای رناتو سانچز دریافت نکردیم


برای ماه‌ها میلان در حال آماده کردن مقدمات انتقال رناتو سانچز از لیل بود اما به دلیل مشکلات روند انتقال مالکیت باشگاه میلان به مالکان جدید، وضعیت قرارداد‌های پائولو مالدینی و ریکی ماسارا و در نهایت ورود پاری سن ژرمن به رقابت برای جذب رناتو سانچز، حال روسونری خود را در خطر از دست دادن این بازیکن می‌بیند.

بیش‌تر بخوانید:

طرفداری | در برخی از گزارش‌ها اعلام شده بود که پاری سن ژرمن برای رناتو سانچز پیشنهادی 10 میلیون یورویی به لیل ارائه کرده است و دو باشگاه در حال مذاکره برای انتقال این بازیکن هستند. با این حال اولیور لتانگ رئیس باشگاه لیل در مصاحبه با رادیو مونته کارلو، وجود هرگونه بحث بین پاری سن ژرمن و آن‌ها برای انتقال رناتو سانچز و اخبار مربوط به آن را تکذیب کرده است. لتانگ اعلام کرده باشگاه‌های دیگری نیز به بازیکن‌شان علاقه دارند و تاکنون یک باشگاه بزرگ اروپایی پیشنهادی برای آن‌ها ارسال کرده است. لتانگ در مورد وضعیت رناتو سانچز، گفت:

بازیکنانی هستند که می‌توانند بروند و بازیکنانی هستند که اجازه جدایی از باشگاه را ندارد. بدون نام بردن از بازیکنی، ما می‌خواهیم که یک تیم رقابتی داشته باشیم. رناتو یکی از پسرانی است که هنوز یک سال دیگر با ما قرارداد دارد. او می‌توانست تابستان گذشته به بارسلونا برود قبل از اینکه مصدوم شود. در حال حاضر نیز هیچ تماسی از سوی پاری سن ژرمن برای او نداشته‌ایم و پیشنهادی دریافت نکرده‌ایم. باشگاه‌های دیگری هم به رناتو سانچز علاقه دارند. به خصوص یک باشگاه بزرگ اروپایی که قبلا برای ما پیشنهادی ارسال کرده است. این وضعیت رناتو در حال حاضر است.

 طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.