سرخیو راموس برای کسب توپ طلا از روبیالس کمک خواست / مکالمه لو رفته


انتشار مکالمات خصوصی سرخیو راموس و لوییس روبیالس (رییس فدراسیون فوتبال اسپانیا) واکنش‌های متعددی را در پی داشته است. 

طرفداری | به گزارش مارکا، در جریان این مکالمات واتس اپی که El Confidencial آن را رسانه‌ای کرده است، مدافع تیم ملی اسپانیا از روبیالس درخواست می‌کند تا در راستای کسب توپ طلا به او کمک کند. بر اساس پیام‌های موجود، راموس و روبیالس ابتدا در تاریخ ۱۶ جولای ۲۰۲۰ با یکدیگر در تماس بودند و سپس در تاریخ ۸ آگوست همان سال، راموس درخواستش را مطرح کرد. 

روبی، عصر بخیر. امیدوارم حال خودت و خانواده‌ات خوب باشد. می‌دانی که هرگز از تو چیزی نخواسته‌ام و اگر هم امروز چنین کاری انجام می‌دهم، به خاطر این است که سال خاصی را از جنبه نمایش‌هایم پشت سر گذاشته‌ام. دوست دارم تا جایی که امکان دارد، با تماس با مقامات کلیدی یوفا و مخاطبانت، برای کسب توپ طلا به من کمک کنی. در آن صورت، باقی عمرم قدردانت خواهم بود؛ نه فقط به خاطر خودم، بلکه به نظرم فوتبال اسپانیا شایستگی زیادی برای این عنوان دارد. از راه دور تو را در آغوش می‌گیرم. 

روبیالس در جواب گفت کاری که از دستش بر بیاید را انجام می‌دهد ولی در این زمینه اختیارات چندانی ندارد. 

سلام سرخیو. اول از همه تبریک می‌گویم، به نظرم امسال سال خوبی است که تو به این عنوان برسی. امیدوارم فینال خیلی خوبی در لیگ قهرمانان در پیش داشته باشی. واضح است که تصمیم‌گیری درباره توپ طلا در حوزه اختیارات من نیست ولی اگر بتوانم به تو کمک کنم، می‌توانی روی من حساب باز کنی.  

راموس هم با لحنی که نشان از درک او می‌داد، در پاسخ گفت: 

می‌دانم که در این راستا کاره‌ای نیستی ولی روابط هم مهم هستند. (جیانی) اینفانتینو جایزه «د بست» را اهدا می‌کند که آن هم اهمیت بسیار زیادی دارد و می‌تواند خیلی خوب باشد. در هر صورت من روی کمکت حساب باز می‌کنم. از همین جا تو را در آغوش می‌گیرم. هر روزی که خودت بخواهی، یکدیگر را ملاقات خواهیم کرد و با هم ناهار خواهیم خورد. طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.