یورو زیر 19 سال | انگلیس با شکست ایتالیا به فینال رسید


در نیمه نهایی جام ملت‌های اروپای زیر 19 ساله ها انگلیس با کامبکی که به ایتالیا زد، راهی فینال شد.

طرفداری | رقابت‌های جام ملت‌های اروپای زیر 19 سال امشب با برگزاری مرحله نیمه‌نهایی پیگیری شد. در یکی از بازی‌های نیمه نهایی انگلیس به مصاف ایتالیا رفت.

ایتالیا در این بازی از حضور سه بازیکن خوبش محروم بود: مارکو کارنسکی به دلیل مصدومیت، گنونتو و جورجیو اسکالوینی به دلیل مخالفت باشگاه‌هایشان، در این بازی غایب بودند.

در این بازی خیلی زود فابیو میرتی موفق شد تا از روی نقطه پنالتی دروازه تیم ملی انگلیس را باز کند. اما انگلیس با ضربه سر قدرتمند الکس اسکات از روی یک ضربه کرنر بازی را در نیمه دوم به تساوی کشاند. بعد از این گل انگلیس روحیه بیشتری گرفت؛ ایتالیا که از گل اول درس نگرفته بود بار دیگر از روی ضربه کرنر دروازه‌اش را باز شده دید. یارل کواسا که در تیر دورتر یارگیری نشده بود، گل دوم انگلیس را به ثمر رساند. بعد از این گل با وجود فرصت های زیاد هیچ اتفاق خاصی نیافتاد و بازی با همان نتیجه به اتمام رسید. 

گفتنی است رقابت‌های یورو زیر 19 سال که از 18 ژوئن به میزبانی اسلواکی آغاز شده است تا 1 جولای ادامه خواهد داشت. این رقابت‌ها حکم انتخابی جام جهانی زیر 20 ساله ها که در سال 2023 برگزار می‌شود را دارد. در دیگر دیدار نیمه نهایی اسرائیل به مصاف فرانسه می‌رود. فرانسه، اسرائیل، اسلواکی، انگلیس و ایتالیا موفق شدند تا سهمیه حضور در جام جهانی زیر 20 سال را به دست آورند.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.