کی روش: با یکی از اعضای هیات رییسه فدراسیون مصر تماس گرفتم / مطمئنم او حقم را به من بر می گرداند


ماجرای تنش بین کارلوس کی روش و فدراسیون فوتبال مصر همچنان ادامه دارد.

به گزارش طرفداری، کارلوس کی روش سرمربی سابق ایران روزها درگیری شدیدی با فدراسیون فوتبال مصر برسر مطالباتش دارد.

کی روش در جدیدترین مصاحبه اش با نشریه «البیان» به صورت اختصاصی به این نشریه اماراتی مدارکی را داد که نشان می دهد فدراسیون مصر در حق او اجحاف کرده است.

کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی سابق تیم ملی مصر از آخرین تحولات درباره بحران مطالباتش از فدراسیون مصر که طی روزهای گذشته شعله ور شده است، خبر داد.

کی روش با کسر 25 هزار دلار از حقوق خود به دلیل جریمه ای که کنفدراسیون فوتبال آفریقا به دلیل عدم حضور در کنفرانس مطبوعاتی اعمال کرد، غافلگیر شد. مربی پرتغالی بعد از این اقدام به مقامات فدراسیون فوتبال مصر حمله کرد.

کی‌روش تایید کرد که عدم حضورش در کنفرانس خبری به دلیل ازدحام ترافیک آن روز در کامرون که میزبان مسابقات بود، رخ داد و متذکر شد که تحمل این جریمه مالی برای او ناعادلانه است.

کی روش در اظهارات اختصاصی به نشریه «البیان »،گفت:

با سرلشکر حلمی مشهور یکی از اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال مصر تماس گرفتم و مطمئن هستم که او حقم را به من بر می گرداند.

وی ادامه داد:

یک فرد درست واقعیت را نشان می دهد و وضعیت را اصلاح می کند، کسانی که در فدراسیون فوتبال در مورد مطالبات من تصمیم ناعادلانه ای گرفتند و من مطمئن هستم که فردی که این تصمیم را گرفته پاسخگو خواهد بود.

کی روش به نقل از اسامه اسماعیل، رییس سابق تیم رسانه ای فدراسیون فوتبال مصر اشاره کرد به ویژه اینکه وی در سمت خود و همراهی هیات مصری در کامرون حضور داشت و یکی از شاهدان این ماجرا بود.

کی‌روش متن پیامی را که طی ساعات گذشته از اسامه اسماعیل دریافت کرده بود از سوی رسانه البیان فاش کرد که طی آن اسامه اسماعیل صحت موضع سرمربی پرتغالی را تایید کرده و اشاره کرده که عدم حضور وی در نشست خبری به دلیل شرایط خارج از کنترل او بوده است.

کی روش پیش از تشدید بحران های چند روزه بین او و مسئولان فدراسیون فوتبال مصر که به نوبه خود به احتمال بازگشت قاطعانه پایان داد، کاندیدای قدرتمندی برای بازگشت دوباره به نیمکت تیم ملی مصر بود.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.