وضعیت نقل و انتقالات بایرن مونیخ؛ معمای لوا!


اوایل این هفته، بارسلونا پیشنهاد 34.4 میلیون پوندی خود را برای جذب لواندوفسکی به بایرن مونیخ ارائه کرد اما بایرنیها مجدد تاکید کردند که حاضر به فروش مهاجم خود نیستند، اگرچه تنها یک سال از قرارداد لواندوفسکی با آنها باقی مانده است. 

به گزارش طرفداری، ماه گذشته، “اسکای آلمان” گزارش کرد که لواندوفسکی به بایرنی ها اعلام کرده است علاقه ای به تمدید قرارداد خود ندارد. در این خبر آمده که لواندوفسکی تمایل دارد در همین تابستان به بارسلونا برود و نمیخواهد تا آخر فصل 2023-2022 صبر کند تا بعنوان بازیکن آزاد به این تیم منتقل شود.

الیورکان، مدیر اجرایی بایرن مونیخ، طی مصاحبه ای در ماه آوریل با “آزمون پرایم” اعلام کرد که بایرن اجازه جدایی به لواندوفسکی در این تابستان را نمیدهد. او همچنین اضافه کرد:

احمقانه خواهد بود بازیکنی را بفروشیم که در هرفصل چیزی بین 30 الی 40 گل برای تیممان به ثمر میرساند.

دروازه بان پیشین بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان در ادامه اشاره کرد:

لوا تا آخر ژوئن 2023 با ما قرارداد دارد و قطعا تا این تاریخ همراه ما خواهد بود.

لواندوفسکی از سال 2014 به بایرن پیوسته و از آن زمان تا حالا موفق شده 344 گل در تمامی رقابتها برای این تیم به ثمر برساند. او به بایرن کمک کرد تا در 8 فصل گذشته 8 بار به قهرمانی بوندسلیگا برسد و همچنین بایرن در این مدت توانست 3 جام حذفی آلمان را نیز از آن خود کند. در خصوص رکوردهای فردی هم، لوا در 5 فصل گذشته توانسته به عنوان آقای گلی بوندسلیگا دست یابد. 

لواندوفسکی از سال 2010 که از تیم لخ پوزنان لهستان به دورتموند پیوست تمامی دوران حرفه ای خود را در آلمان سپری کرده است و الان قصد دارد تا ماجراجویی جدیدی را در کشور اسپانیا آغاز کند.
مارک برنبک، گزارشگر اسکای آلمان در همین راستا می گوید:

ما بسیار در این باره تحقیق کردیم و چیزی که به آن رسیدیم این است که بارسا علاقه زیادی به جذب لواندوفسکی دارد.

او همچنین اشاره کرد:

بارسا او را میخواهد و لو هم علاقه دارد در فصل بعد در بارسا بازی کند. همیشه بازی کردن در اسپانیا خصوصا در تیمهای رئال مادرید و بارسلونا برای او مثل یک رویا بوده است.

برنبک اضافه کرد:

مذاکراتی بین دو طرف صورت گرفته است. ژاوی به شدت علاقه مند به لواندوفسکی است، مهاجمی در کلاس جهانی که در هر فصل توانایی به ثمر رساندن بین 30 الی 40 گل را دارد. بارسا قصد دارد که قراردادی دو یا سه ساله با حقوق سالیانهای در حدود 30 الی 34 میلیون پوند با لواندوفسکی به امضا برساند. در واقع بارسا توانایی پرداخت مبلغ بالا برای این ترانسفر ندارد و در ازای آن میخواهد حقوق سالیانه بالایی را به لواندوفسکی پرداخت کند. طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.