مقایسه آماری کالوین فیلیپس با رودری


منچسترسیتی برای به خدمت گرفتن کالوین فیلیپس با لیدز به توافق رسیده است. سیتی در پست فیلیپس، رودری را هم دارد. در ادامه نگاهی مقایسه‌ای به عملکرد این دو بازیکن می‌شود.

طرفداری| به گزارش اسکای اسپورت اگر فیلیپس تابستان امسال به اتحاد برود، سیتی دوتا از بهترین بازیکنان لیگ انگلیس را از نظر بازپس گیری توپ در ترکیب خود خواهد داشت. فصل گذشته، فیلیپس به ازای هر 1000 لمس توپ حریف، 12.87 بار موفق به بازپس‌گیری توپ شده است. کالوین فیلیپس پس از رودری (17.01 باز پس‌گیری) در رتبه دوم بهترین های لیگ انگلیس از نظر این پارامتر قرار گرفت. او از بازیکنانی مانند ترنت الکساندر آرنولد، ژائو کانسلو و دکلان رایس بهتر عمل کرد.

مقایسه آماری رودری و فیلیپس در دو فصل گذشته لیگ برتر انگلیس 

این بدان معناست که اگر گواردیولا بخواهد به رودری استراحت بدهد، منچسترسیتی می‌تواند از کالوین فیلیپس به عنوان جانشینی آماده در ترکیب استفاده کند؛ بازیکنی که به اندازه رودری در کار با توپ مسلط است و شاید حتی بیشتر از رودری نیز در کارهای دفاعی کارآمد باشد.

فیلیپس در دو فصل گذشته در لیگ برتر، در مقایسه با رودری تعداد تکل‌ها، قطع توپ ها و باز پس‌گیری هایش بیشتر بوده است. با توجه به اینکه لیدز بیشتر از منچسترسیتی دفاعی بازی می‌کند ، این آمار قابل انتظار است.

نکته مورد توجه اما این است که چگونه فیلیپس از نظر آماری در مقایسه با رودری کار با توپ مفیدتری داشته است. فیلیپس بیشتر از هافبک اسپانیایی، بازیکنان را به سمت خود جذب کرده و فشار و پرس حریف را شکسته است.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.