دغدغه ها و حواشی تمام نشدنی زندگی خصوصی مکس الگری


مکس الگری دوباره با مشکلاتی در زندگی خصوصی روبرو شده و برای حل این مشکلات از وکلای خود کمک گرفته است. البته این مسائل برای الگری موضوع جدیدی نیست.

به نقل از گاتزتا دلو اسپورت؛ زندگی خصوصی مکس الگری فاقد ثبات و آرامش لازم است. او از سه رابطه اخیر فاش شده خود، صاحب یک فرزند دختر و یک فرزند پسر است. جورجو، پسر 10 ساله الگری، حاصل زندگی مشترک سرمربی یوونتوس با نامزد سابق او یعنی کلودیا اوگی است. آنها چند سال پیش از یکدیگر جدا شدند و طبق حکم دادگاه، مکس الگری باید برای مراقبت از پسرشان و تضمین آینده او ماهیانه مبلغ 10 هزار یورو به کلودیو اوگی پرداخت کند. این مبلغ زمانی تعیین شد که الگری مقطع اول حضور خود در یوونتوس را سپری می کرد. پس از جدایی الگری از یوونتوس، وکلای او وضعیت فعالیت وی را “بیکار” ثبت کردند و به این ترتیب مبلغ پرداختی از 10 هزار یورو به 5 هزار یورو در ماه کاهش یافت.

بعد از بازگشت الگری به یوونتوس، نامزد سابق او به دادگاه شکایت کرد و دوباره پرداختی ماهیانه به 10 هزار یورو رسید. اکنون وکلای الگری پرونده جدیدی را در دادگاه باز کرده اند. الگری مدعی است که کلودیا اوگی پس از دریافت ماهیانه، 100% این مبلغ را به پسرشان اختصاص نمی دهد و بخشی از آن را صرف هزینه های شخصی خود می کند.

این اولین بار نیست که الگری به خاطر فرارهای عاشقانه اش در مرکز خبرها قرار می گیرد. آمبرا آنجیولینی مجری شبکه ایتالیا1 در تابستان گذشته فاش کرد در اوج رابطه عاشقانه با الگری، سرمربی یوونتوسو ناگهان ناپدید شده و رابطه اش با این مجری را انکار کرده است. الگری از معشوقه سابق و قدیمی خود یعنی گلوریا پاتریزی نیز یک دختر 26 ساله به نام ولنتینا دارد. الگری و پاتریزی هم مدت ها با یکدیگر اختلاف داشتند و درگیر شکایت از یکدیگر در دادگاه بودند.

فرزندان مکس الگریطرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.