پسران نونهال اعزامی به مسابقات تکواندو قهرمانی جهان معرفی شدند


با برگزاری مرحله پایانی رقابت‌های انتخابی تیم تکواندو نونهالان کشورمان در گروه پسران ترکیب تیم اعزامی به مسابقات قهرمانی جهان مشخص شد.

به گزارش طرفداری و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، پنجمین دوره رقابت‌های تکواندو قهرمانی نونهالان جهان ششم تا نهم مرداد ماه سال جاری به میزبانی صوفیه در بلغارستان برگزار خواهد شد، به همین منظور مرحله نهایی رقابت‌های انتخابی تیم ملی این رده سنی با قضاوت داوران رسمی و نظارت کادر فنی تیم ملی امروز (سه‌شنبه – 31 خرداد ماه) در سالن خانه تکواندو برگزار و در نهایت ترکیب تیم اعزامی به این مسابقات مشخص شد.

کادر فنی تیم‌های اعزامی به مسابقات جهانی و آسیایی در پایان این رقابت‌ها در هر وزن دو نفر را به اردوی آماده‌سازی دعوت می‌کند و قرار است دور جدید تمرینات تیم ملی با این نفرات از جمعه سوم تیر ماه آغاز شود.

اسامی نفرات اعزامی به رقابت‌های قهرمانی جهان به شرح زیر است:

نیما عبداللهی در وزن 33- کیلوگرم (فارس)، طاها ناظر در وزن 37- کیلوگرم (تهران)، امیرمحمد نصیراحمدی در وزن 41- کیلوگرم (مازندران)، آردین نجفی در وزن 45- کیلوگرم (گیلان)، محمدمهدی سعادتی در وزن 49- کیلوگرم (مازندران)، آرش ضامنی در وزن 53- کیلوگرم (استان البرز)، محمدحسین تقی‌پور در وزن 57- کیلوگرم (تهران)، رادین زینالی در وزن 61- کیلوگرم (آذربایجان شرقی)، محمدعرفان زارع در وزن 65- کیلوگرم (فارس) و امیرحسین ولی محمدی در وزن 65+ کیلوگرم از آذربایجان شرقی.

گفتنی است حسینعلی نعیمی سرمربی تیم ملی تکواندو نونهالان در رقابت‌های جهانی است و حامد جعفری و اسماعیل اسماعیل‌پور به‌عنوان مربی وی را همراهی می‌کنند.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.