رم به دنبال نهایی کردن انتقال مهمت زکی چلیک و داویده فراتزی


در باشگاه آاس رم خوشبینی زیادی وجود دارد که طی هفته جاری، دو خرید جدید به ژوزه مورینیو هدیه شود. رم مصمم است به زودی انتقال مهمت زکی چلیک و داویده فراتزی را نهایی کند.

به نقل از جانلوکا دی مارتزیو؛ پس از امضای قرارداد با نمانیا ماتیچ، نقل و انتقالات رم سرعت بیشتری به خود می گیرد. دو هدف جدی جالوروسی در نقل و انتقالات، مهمت زکی چلیک فولبک راست 25 ساله و ترک تبار لیل و داویده فراتزی هافبک 22 ساله ساسولو هستند. رم به جذب هر دو بازیکن بسیار نزدیک شده است. درخواست لیل برای موافقت با فروش چلیک مبلغ 8 میلیون یورو است. پیشنهاد رم به 7 میلیون یورو به اضافه پاداش همراه با درصدی از فروش آینده بازیکن افزایش یافته و انتظار می رود به زودی توافق نهایی حاصل شود. چلیک قبلاً موافقت خود با این انتقال را اعلام کرده است.

در مورد داویده فراتزی، ساسولو درخواست خود را از 40 به 30 میلیون یورو کاهش داده است. این بازیکن متولد پایتخت ایتالیا و محصول آکادمی رم در سال 2017 با مبلغ 5 میلیون یورو به عنوان بخشی از قرارداد دفرل به ساسولو پیوست و اکنون ممکن است پس از 5 سال به رم برگردد. جالوروسی 30% از حق فروش این بازیکن در ساسولو را در اختیار دارد و این درصد از مبلغ نهایی کم خواهد شد. بنابراین با تخفیف 30 درصدی، هزینه نهایی انتقال او به 21 میلیون یورو کاهش می یابد. رمی ها می خواهند با وارد کردن بازیکنان جوان خود به این معامله، بازهم پول نقد کمتری پرداخت کنند. جلسه تعیین کننده ای طی روزهای آینده میان سران رم و ساسولو برای دستیابی به فرمول نهایی انتقال برگزار خواهد شد.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.