چالش جدید برای رضا اسدی در سال منتهی به جام جهانی


رضا اسدی در فصل اول حضورش در پرسپولیس عملکرد خوبی داشته است.

به گزارش طرفداری، یحیی گل محمدی هنوز در مورد تمدید قرارداد با رضا اسدی تصمیمی نگرفته است. اسدی که در نقل و انقالات ابتدای فصل قبل با سروصدای فراوان پرسپولیسی شد به شدت تحت فشار بود و هواداران و کارشناسان پرسپولیسی توقع داشتند او در همان بدو ورود جای خالی احمد نوراللهی را پر کند، آن هم در حالی که خصوصیات و سبک بازی اسدی با نوراللهی زمین تا آسمان تفاوت دارد.

اما جالب اینجاست که با وجود تمام فشارها و هجمه هایی که علیه اسدی وجود داشت، او عملکرد موفقی داشت. به ثمر رساندن 4 گل و ارسال سه پاس گل از یک هافبک دفاعی کاملا نشان از توانایی های بالای این بازیکن دارد، آن هم در حالی که هیچکدام از هافبک دفاعی های پرسپولیس در چند سال اخیر در فصل اول حضورشان در پرسپولیس چنین آماری نداشته اند. نه کمال کامیابی نیا و میلاد سرلک و نه احمد نورالهی. اما اسدی این آمار را به جا گذاشت و باز هم تحت فشار بود و عجیب این که هنوز یحیی گل محمدی نظر نهایی خود را برای تمدید قرارداد با این بازیکن اعلام نکرده است.

موضوع زمانی جالب می شود که رضا اسدی بازیکنی چند پسته است و توانایی بازی در پست دفاع میانی را نیز دارد. حتی گروهی از اهالی فن معتقدند او اگر در پست دفاع میانی بازی کند می تواند یکی از مسافران جام جهانی باشد. اگرچه در فصل قبل اخباری شنیده می شد که اسدی تمایلی به حضور در این پست ندارد اما خبرهای دریافتی حاکی از آن است که او برای فصل بعد مشکلی برای حضور در پست دفاع میانی را نداشته و قطعا در سال جام جهانی در این پست نیز بازی خواهد کرد.

از این رو باید منتظر بود و دید با توجه به جدایی احتمالی شریفی و حضور تنها دو هافبک دفاعی در سیستم یحیی گل محمدی که نیاز به حضور 4 هافبک دفاعی سرحال در طول فصل دارد، یحیی گل محمدی با رضا اسدی تمدید قرارداد خواهد کرد یا نه.

خبرهای موثق دریافتی حکایت از آن دارد که اسدی در حال حاضر مورد توجه تیم های فولاد، گل گهر و سپاهان قرار دارد و در صورت جدایی از پرسپولیس یه یکی از این تیم ها خواهد رفت و احتمالا هم به عنوان دفاع میانی بازی خواهد کرد.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.