درخواست عجیب گزینه استقلال: برای سگ‌هایم خانه ویلایی می‌ خواهم!


یکی از مربیان مدنظر استقلال درخواست عجیبی از مدیران این باشگاه کرده است.

به گزارش طرفداری و به نقل از روزنامه ایران ورزشی، جدا شدن فرهاد مجیدی از استقلال، مدیران این باشگاه را مجبور کرد برای یافتن جانشین او سراغ گزینه‌های خارجی بروند و مذاکراتی نیز با چند سرمربی پیرامون همین مسأله صورت گرفته است. 

بعضی از این گفتگوها تا مراحل جدی هم پیش رفت ولی برخی اصلاً وارد بخش‌های مهم و کلیدی نشد و خیلی زود همه چیز میان طرفین منتفی اعلام گردید. در همین رابطه شنیدیم یکی از گزینه‌هایی که به استقلال بابت سرمربی معرفی شده بود در ابتدا مورد توجه قرار گرفت و مقرر شد پیش از اینکه با او مذاکره‌ای صورت بگیرد خواسته‌هایش را از طریق مدیربرنامه‌های خود بیان کند.

این جناب مربی هم پیرامون انتظارات و توقعات مالی خود توضیحاتی داده بود اما نکته مهم اینجاست که تأکید داشت با توجه به اینکه در خانه‌اش سه سگ نگهداری می‌کند باید در تهران برای او یک منزل ویلایی گرفته شود تا خودش و سگ‌هایش براحتی زندگی کنند! البته این خواسته و انتظارات نامعقول دیگر سرمربی مورد نظر باعث شد اصلاً هیچ مذاکره رسمی میان باشگاه استقلال با جناب سرمربی صورت نگیرد و او در همان ابتدای کار از فهرست چهره‌های مد نظر خارج شود.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.