لئوناردو: می‌خواستم به کارم در پاری سن ژرمن ادامه دهم


لئوناردو مدیر ورزشی پیشین پاری سن ژرمن پس از اخراج بی سر و صدایش در پاری سن ژرمن، در این مورد صحبت کرده است.
 

طرفداری | پس از تمدید قرارداد کیلیان ام باپه با پاری سن ژرمن، لئوناردو مدیر ورزشی این تیم در یک اخراج بی سر و صدا باشگاه را ترک کرد و لوییس کامپوس به عنوان جانشین او و مشاور ورزشی کار خود را در پاری سن ژرمن شروع کرد. حال لئوناردو در مصاحبه با اکیپ برای اولین بار پس از اخراجش در این مورد صحبت کرده است.

لئوناردو در مورد اینکه اخراجش از پاری سن ژرمن ربطی به تمدید قرارداد کیلیان ام باپه داشته است یا خیر، گفت:

نه ربطی نداشت. این اتفاق در پایان فصل افتاد و شاید زمان تصمیم گیری برای آینده رسیده بود.

لئوناردو در مورد اینکه شرط تمدید قرارداد ام باپه، خروج او از پاری سن ژرمن بوده یا خیر، گفت: 

 چنین چیزی را به من نگفتند و من هم نمی‌خواهم در این‌باره صحبت کنم. این واقعیت که آن‌ها توانسته‌اند چنین بازیکنی را حفظ کند، برای پاری سن ژرمن و لیگ 1 اهمیت زیادی دارد.

لئوناردو در مورد دلیل خروجش از پاری سن ژرمن، گفت: 

 برخی چیز‌ها که در داخل گفته می‌شوند، باید در همان جا باقی بمانند. این تجربه‌ای است که من در باشگاه به دست آوردم. وقتی باشگاه بخواهد از شر شما خلاص شود، هیچ راه خوبی برای گفتن چنین چیزی وجود ندارد.

لئوناردو در مورد اینکه اخراج او می‌توانست در زمان مناسب‌تری انجام شود و نه در شبی که در حال جشن گرفتن عنوان قهرمانی و تمدید ام باپه بودند، گفت: 

 این قضاوت شما است. قضاوت در مورد یک تصمیم از گرفتن آن، آسان‌تر است. شما تصمیمی را گرفته‌اید و این ممکن است مردم را شوکه کند اما این تصمیم متعلق به شما است. همه کمی تحت فشار هستند، در سختی قرار دارند و در حال رقابت کردن با یکدیگر هستند.

 لئوناردو در مورد اینکه آیا می‌خواست به کارش در پاری سن ژرمن ادامه دهد یا خیر، گفت:

 بله؛ اما این اتفاقات را نیز درک می‌کنم. اتفاقات غیر منتظرانه‌ای وجود دارد که رخ می‌دهند. اما من بسیار عمل‌گرا هستم. سه سال در فوتبال امروزی، زمان زیادی است.

لئوناردو در مورد اینکه آیا این سه سال زمان کوتاهی برای جا انداختن ایده‌هایش در پاری سن ژرمن بود، گفت: 

 این درست است. اما به نظر من پاری سن ژرمن ایده‌های مخصوص به خود را دارد.

لئوناردو در مورد اینکه آیا بدون ناراحتی و هیچگونه خصومتی پاری سن ژرمن را ترک کرده است یا خیر، گفت:

 بدون هیچ ناراحتی می‌روم. صادقانه بگویم بدون هیچ ناراحتی اینکار را می‌کنم. من دیدگاه خود را نسبت به این موضوع دارم اما اکنون وقت آن نیست که حرف‌های درون دلم را بیرون بریزم. زمان آن فرا رسیده که از قطر و پاری سن ژرمن به خاطر دادن این فرصت تشکر کنم. من اینکار را از روی خودنمایی انجام نمی‌دهم.

 طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.