فلورنتینو پرز: فعلاً خرید جدیدی نخواهیم داشت؛ زیدان متعلق به رئال مادرید است اما شاید نظر او هم عوض شود


بخش دوم مصاحبه فلورنتینو پرز با ال چرینگیتو که در خصوص مسائل مختلف و جذاب دیگری است را می خوانیم.

طرفداری | رئیس باشگاه رئال مادرید در ادامه صحبت های خود با اشاره به تغییر محل فینال لیگ قهرمانان اروپا گفت:

نمی دانم چرا آنها سنت دنیس را انتخاب کردند. همه می دانند که آنجا مشکلاتی دارد. ما در دیدار رفت مقابل پاری سن ژرمن در پاریس خوب بازی نکردیم و 1-0 شکست خوردیم و سپس آنها طی 3 هفته محل برگزاری فینال را عوض کردند، شاید تصور می کردند که در برنابئو پیروز خواهند شد و فینال لیگ قهرمانان را در خانه برگزار خواهند کرد! می خواهیم بدانیم چرا پاریس را برای فینال لیگ قهرمانان انتخاب کردند. ما از یوفا توضیح می خواهیم. یوفا یک سازمان انحصاری است. ما هیچوقت از تهدید های آنها نترسیده ایم. این قهرمانی در لیگ قهرمانان را تا ابد در یاد خواهیم داشت.

من کامنت های پوچ و بی ارزشی در مورد قهرمانی این فصل لیگ قهرمانان شنیده ام. ما جادویی بازی کردیم. می گویند به خاطر دروازه بان بوده، انگار که دروازه بان تیم ما نیست و ما او را از خیابان گرفته ایم.

رابطه با اتلتیکو مادرید

هیچ پیمانی بین ما وجود ندارد، برای مثال اگر ما ژائو فلیکس را بخواهیم با اتلتیکو صحبت خواهیم کرد تا ببینیم قصد فروش او را دارند یا نه. من با رئیس باشگاه اتلتیکو مادرید در ارتباط هستم. روز شنبه در یک مراسم عروسی دور یک میز بودیم. رابطه خوبی داریم، می توانید رقیب باشید اما رابطه شخصی فراتر از هرچیزی است. من خوشحال می شوم اگر اتلتیکو مادرید و بارسلونا برنده رقابتی شوند. این برای فوتبال اسپانیا هم بهتر است. عدم تشکیل تونل افتخار از سوی اتلتیکو؟ آنها هرکاری بخواهند می توانند انجام دهند و من احترام می گذارم.

احتمال سرمربیگری زیدان در پاری سن ژرمن

نمی دانم، من با زیدان صحبت نکرده ام، چیزی که می دانم او همیشه متعلق به رئال مادرید و تیم ملی فرانسه است، اما شاید حالا در شرایط متفاوتی باشد و ممکن است نظرش را عوض کند.

فصل نقل و انتقالات

با رودیگر و شوامنی فعلاً دست نگه می داریم. سه بازیکن جدا شده اند و سه بازیکن آمده اند. ببینیم چه اتفاقی برای سایر بازیکنان می افتد. من گفتم 3 بازیکن به خدمت گرفته ایم؟ نه، فقط دو نفر بوده است. 3 نفر جدا شده اند. خرید بیشتری نخواهیم داشت. فعلاً جایی برای خرید جدید وجود ندارد. اما تابستان طولانی است و هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. تقریباً همه بازیکنان می خواهند برای رئال مادرید بازی کنند. رسانه ها پر از شایعاتی هستند که توسط مدیر برنامه های بازیکنان پخش می شوند.

جذب گاوی؟ باید از مدیر ورزشی مان بپرسید (با خنده). رئال مادرید و بارسلونا بزرگترین باشگاه های دنیا هستند، و شما در حین برگزاری ال کلاسیکو این را متوجه می شوید. شاید بارسلونا الان در شرایط سختی باشد اما راهی پیدا خواهند کرد. نمی دانم سایر باشگاه ها چرا قرارداد CVC را امضا کرده اند. آنها به خاطر پاندمی به پول احتیاج خواهند داشت. در حال حاضر باشگاه ها بازیکنان بزرگ خود را نمی فروشند، یا قیمت بسیار بالایی دارند. ما رقم فسخ 1 میلیارد یورویی در قرارداد بازیکنان می گنجانیم تا کسی نتواند آنها را از ما بگیرد.

مارکو آسنسیو

باید از خوزه آنخل سانچز که مدیر ورزشی است بپرسیم. من کل ساعات روز را کار می کنم. خوزه آنخل سانچز به قدری با استعداد است که یک باشگاه فوتبال را اداره کند. او ساختار خوبی ایجاد کرده، و بهترین مدیر اجرایی است که در زندگی ام دیده ام. من باید به اینکه تیم خوبی داریم، ببالم. ما بازیکنان خوب زیادی داریم که همگی می خواهند بازی کنند.

احتمال بازگشت سرخیو راموس به رئال مادرید

به این بستگی دارد که بخواهد بعد از فوتبال چه کاری انجام دهد. راموس بهترین مدافعی است که من در رئال مادرید داشته ام. آیا جدایی او یک اشتباه بود؟ به مرور زمان همه این تصمیم را پذیرفتند. در آن زمان او کاری که فکر می کرد باید انجام دهد را انجام داد. او جزو بزرگان رئال مادرید است و یکی از بزرگترین مدافعان تاریخ محسوب می شود. گل او در لیسبون فراموش نشدنی است.

اعتماد به ادن هازارد

هازارد بد شانس بوده، به محض اینکه آمد، هموطنش در تیم ملی او را مصدوم کرد. حالا امیدهای زیادی دارد. به او باور داشته باشید. او پلاتین پای خود را برداشته و نسبت به امسال هیجان زیادی دارد. او گفت که بازخواهد گشت، و باید به او ایمان داشته باشیم.

یک بازیکن که خواستم و به دست نیاوردم؟ یادم نمی آید، چون همه بازیکنانی که می خواستم را به خدمت گرفته ام، بازیکنان بسیار خوب، با همه آنها قرارداد بسته ام. نفر به نفر و رو در رو از زیدان، رونالدو، فیگو و بکام تا کاکا و کریستیانو قرارداد بسته ام. تنها بازیکنی که در خانه با او قرارداد بستم بنزما بود، که خیلی خجالتی بود و فقط سر تکان می داد. من هرگز با هیچ مدیر، باشگاه یا داوری نخواهم جنگید.

گرت بیل

بیل یکی از بزرگترین بازیکنانی است که رئال مادرید داشته است. او بازیکنی منحصر به فرد بود و من خیلی دوستش داشتم و آن روز همه تشویقش کردند.

الگوی کودکی

آلفردو دی استفانو الگوی من بود. قبلاً من فوتبال بازی می کردم، و هم پست مودریچ بودم!

آخرین باری که آشپزی کردم؟ خب، احتمالاً باید نیمرو بوده باشد، آن هم سال ها پیش!

چرا به میدان سیبلس نمی روید؟

هرگز نرفته ام. آنجا جایی است که بازیکنان با هواداران ملاقات می کنند و به همین خاطر اعضای هیئت مدیره به آنجا نمی روند. چیزی که بیشتر شگفت زده ام کرد حضور افراد جوان بسیاری بود که در آنجا حاضر بودند.

از تمام شما هواداران رئال مادرید ممنونم. قهرمانی هایی که امسال جشن گرفتیم بزرگترین پاداشی بود که می توانستم داشته باشم. تلاش می کنم تا بتوانیم هر سال به میدان سیبلس برویم.مادریدیستا ها ناامید شدند اما ام باپه ای که می خواستم به مادرید بیاید اینطور نبود.

اشک های مسی در زمان جدایی از بارسلونا

مارسلو هم روز گذشته هنگام خداحافظی گریه کرد. آنها انسان هستند.

از کارلو آنچلوتی به خاطر اینکه برگشت، تشکر کردم. او کار خوبی انجام داد. پینتوس هم یک پدیده است. ما مایل به ساخت تیمی جدید با بازیکنان جوان هستیم.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.