چهار سال بعد از یک شب رویایی؛ بازیکن حریف، ایران را به آسمان فرستاد


ایران که در سال 1998 برابر آمریکا برنده شده بود، در جام جهانی 2018 با برد 1-0 برابر مراکش دومین برد خود در جام های جهانی را ثبت کرد.

به گزارش طرفداری، تیم ملی ایران با هدایت کارلوس کی روش پا به مسابقات جام جهانی 2018 گذاشت و موفق شد حریف را با گل به خودی دقیقه 90 بازی شکست دهد.

در تیم ملی در این بازی بیرانوند دروازه بان بود. در خط دفاعی نفراتی مثل روزبه چشمی، مرتضی پورعلی گنجی، رامین رضاییان و احسان حاج صفی حضور داشتند. در خط میانی برای تیم ملی در این بازی امید ابراهیمی، وحید امیری، مسعود شجاعی و علیرضا جهانبخش و در خط حمله کریم انصاری فرد و سردار آزمون بازی می کردند.

تیم ملی در این بازی سه تعویض در نیمه دوم انجام داد و مهدی طارمی، مجید حسینی و سامان قدوس وارد زمین شدند. در دقیقه 90 بازی ارسال سامان قدوس با دخالت مهدی طارمی و اشتباه مدافع تیم مراکش که دروازه خودی را فرو ریخت، گل ایران را به همراه داشت و بازی با همین نتیجه 1-0 به پایان رسید.

تیم ملی ایران با شروعی رویایی در جام جهانی 2018 در 2 بازی آینده برابر اسپانیا 1-0 باخت و برابر پرتغال 1-1 کرد. آن شب بعد از برد ایران مقابل مراکش، مردم ایران تا ساعت ها بعد از پایان بازی به جشن و پایکوبی پرداختند.

 

بیشتر بخوانید:

ایران1-0 مراکش؛ شیرین ترین شروع ممکن


 طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.