بارسلونا آماده ارائه پیشنهاد جدید برای روبرت لواندوفسکی


بارسلونا تلاش تازه‌ای برای خرید روبرت لواندوفسکی، مهاجم 33 ساله بایرن مونیخ انجام خواهد داد.

طرفداری | به گزارش بیلد، بارسلونا که برای جذب روبرت لواندوفسکی، پیشنهادی 32 میلیون یورویی به‌علاوه 5 میلیون یورو به بایرن مونیخ ارائه کرده بود، در حال آماده‌سازی یک پیشننهاد بهتر است. بارسلونا پیشنهاد جدیدش را تا روز یک‌شنبه تقدیم بایرن مونیخ خواهد کرد. لواندوفسکی برای امضای قراردادی سه ساله با بارسلونا، به توافق «شفاهی» رسیده است.

حسن صالح حمیدزیچ و لواندوفسکی در مکالمات تلفنی اخیر خود توافق کردند شرایط به شکل مسالمت‌آمیزی دنبال شود. نه لواندوفسکی و نه زهاوی، نمی‌خواهند صحبت‌های جدیدی انجام دهند زیرا هر دو می‌دانند که پیشنهاد جدید بارسا به‌زودی از راه می‌رسد. لواندوفسکی، کاپیتان تیم ملی لهستان، شب گذشته در مصاحبه پس از بازی با بلژیک گفت:

قول داده بودم پس از بازی‌های ملی درباره آینده‌ام صحبت کنم اما هنوز نمی‌توانم چیزی بگویم. امیدوارم همه این را درک کنید. 

در بایرن مونیخ، بحث‌هایی در رابطه با رقم فروش این گلزن لهستانی با بارسلونا مطرح شده است. بایرن مونیخ می‌خواهد رقم پایه مذاکره را 40 میلیون یورو در نظر بگیرد. ساشا کالایژیچ و یک مهاجم دیگر که نامش هنوز مشخص نیست، گزینه‌های جانشینی لواندوفسکی در بایرن مونیخ هستند. با این‌حال اولویت اول باواریایی‌ها جذب سادیو مانه است. سران بایرن مونیخ مشتاقانه در تلاش هستند تا با لیورپول برای خرید این ستاره سنگالی به توافق برسند.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.