فلورنتینو پرز در مراسم خداحافظی مارسلو: ما همه مدیون تو هستیم و اینجا همیشه خانه ات خواهد بود


مارسلو، مدافع چپ 34 ساله رئال مادرید بعد از 16 فصل حضور در رئال مادرید و انجام 546 بازی برای این تیم، بالاخره در پایان فصل 2021/22 به عنوان پرافتخار ترین بازیکن تاریخ باشگاه با 25 جام، خداحافظی کرد.

طرفداری | به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه، در مراسم خداحافظی این اسطوره گفت:

امروز برای همه مادریدیستاها روزی احساسی است. زمان یک سپاسگزاری عمیق است. اینجا در رئال مادرید، می خواهیم از صمیم قلب به کاپیتان بزرگ خود ادای احترام کنیم. ادای احترام به مرد جوانی که در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به یک قهرمان تبدیل شد. ادای احترام به بازیکنی که به یکی از اسطوره های ما تبدیل شد. ما در مورد بازیکنی صحبت می کنیم که بیشترین جام قهرمانی را در تاریخ رئال مادرید فتح کرده است. چون او مارسلو است.

ما مادریدیستاها مدیون تو هستیم چون در تمام بازی ها با جان و دل بازی کردی، و برای آن استعداد و کیفیت برزیلی که تو را به بازیکنی منحصر به فرد تبدیل کرد. به خاطر نحوه حضورت در زمین و زندگی، و اشتیاق و شادی که همیشه در مسیر دستیابی تیم به موفقیت های بزرگ نقش بسیار مهمی داشت.

به خوبی می دانی که جدای از جام ها و موفقیت هایی که با هم کسب کرده ایم، ارزش های رئال مادرید که از طریق آن به تمام آنچه که داریم دست یافته ایم همیشه همراه تو خواهند بود. این ارزش ها از روز اولی که به عنوان یک بازیکن 18 ساله به اینجا آمدی، به تو منتقل شدند. همان ارزش هایی که در طول این سال ها به دیگران هم منتقل کرده ای و همچنان به انجام این کار ادامه خواهی داد تا این اطمینان حاصل شود که احساس جهانی مادریدیستا بودن همچنان رشد خواهد کرد.

برای تو و عزیزانت بهترین ها را آرزو می کنم. می دانی که رئال مادرید همیشه خانه ات بوده و خواهد بود. اینجا جایی است که لحظات جادویی و فراموش نشدنی بسیاری را تجربه کرده ای، و به عنوان یک بازیکن و شخص رشد و پیشرفت کرده ای، و بزرگترین رویاهایت به حقیقت پیوسته اند.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.