رسانه الجزایری استفاده از تیم دوم در بازی با ایران را تایید کرد!


روز گذشته (21 خرداد) رسانه طرفداری یادداشتی با عنوان باور نکردنی؛ ۴۳۰ هزار دلار برای بازی با تیم دوم الجزایر؟ منتشر کرد. حالا یک رسانه الجزایری استفاده از نفرات دوم تیم ملی این کشور در بازی مقابل ایران را تایید کرده است.

به گزارش طرفداری، تیم ملی فوتبال کشورمان امشب از ساعت 22:30 در ورزشگاه باشگاه قطر در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم ملی فوتبال الجزایر می رود.

در همین رابطه نشریه «الشروق» الجزایر در توصیف این بازی دوستانه با ایران تعبیر جالبی استفاده کرده و این دیدار را تدارکاتی با شکل رسمی معرفی کرد.

این رسانه درباره بازی نوشت:

بازی یکشنبه مقابل تیم ملی ایران فرصتی برای جمال بلماضی سرمربی تیم ملی خواهد بود تا بازیکنان زیادی به خصوص بازیکنان جدید را امتحان کند و به آنها فرصت حضور در ترکیب اصلی را بدهد تا آنها را از نزدیک بررسی کند.

بلماضی تصمیم گرفت در این بازی به برخی از بازیکنان استراحت دهد.  اسلام سلیمانی، گلزن تاریخی سبزها، مبلحی دروازه بان و عیسی مندی مدافع 3 بازیکنی هستند که در این بازی استراحت خواهد کرد.

انتظار می رود بلماضی سرمربی تیم ملی مقابل ایران در مقایسه با دیدارهای اوگاندا و تانزانیا با ترکیبی متفاوت به میدان برود، جایی که ماندریا، زادیکا، عمرانی و قادری این فرصت را خواهند داشت تا اولین حضور خود را در ترکیب اصلی مقابل رقیب قدرتمندی مثل ایران داشته باشند.

الجزایر در 17 تقابل اخیر خود در رقابت های مختلف تنها یک شکست را متحمل شده و 39 گل در مقابل تنها 6 گل خورده به ثبت رسانده است. بودایی و سوفیان بن دبکا به دلیل مصدومیت این دیدار را از دست خواهند داد.

ترجمه: فارسطرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.