با تبرئه کریستیانو رونالدو، شکایت کاترین مایورگا رد شد


شکایت یک زن نوادایی در دادگاهی در ایالات متحده رد شد.

طرفداری| به گزارش آسوشیتدپرس، کاترین مایورگا که مدعی بود کریستیانو رونالدو در سال 2009 به او تجاوز کرده است، شکایتش رد شد. بر طبق مدعیات این زن، فوق ستاره پرتغالی دنیای فوتبال، 375000 دلار به او بابت حق السکوت داده بود.

جنیفر دورسی، قاضی محلی لاس وگاس، روز جمعه حکم به مجازات وکیل کاترین مایورگا، یعنی لزلی مارک استوال، داد. استوال به رفتار بد و خارج از عرف و استفاده از اسناد افشا شده و دزدیده شده ( اسنادی که جزئیات گفتگوهای بین رونالدو و مایورگا را شرح می دهد)، متهم شد. دورسی همچنین اظهار داشت که این قضیه فراتر از لکه دار کردن شخصیت کریستیانو رونالدو است.

دورسی در دستور 42 صفحه ای دادگاه نوشت:

مختومه شدن این پرونده بدون هیچ امکانی برای تشکیل مجدد آن، قطعاً یک مجازات شدید برای این وکیل است؛ اما رونالدو از رفتار استوال آسیب دیده است.

من متوجه شدم که تهیه و استفاده مداوم از این اسناد با نیت بد صورت گرفته است؛ اما صرفاً رد صلاحیت استاول آبرویی که از رونالدو رفت، را برنمی‌گرداند. اسناد دزدیده شده و محتوای محرمانه آنها جزئی از ادعاهای مایورگا بود.

استوال اما بلافاصله به پیام‌های تلفنی و ایمیلی پاسخ نداد. او و مایورگا می توانند این تصمیم را به دادگاه نهم تجدید نظر ایالات متحده در سانفرانسیسکو ارجاع دهند.

شایان ذکر است که مطبوعات معمولاً از افرادی که ادعا می‌کنند قربانی تجاوز جنسی هستند نامی نمی برند، اما مایورگا به وکلایش، یعنی استوال و درهوبیزر رضایت داد تا نامش را علنی کنند.

دورسی در اوایل سال جاری اعلام کرده بود که آماده پایان دادن به این پرونده است؛ چرا که استوال نتوانست در ضرب الاجل تعیین شده، ادعایش را ثابت کند. استوال ادعا می‌کرد که رونالدو و همکارانش توافقنامه محرمانه 2010 را نقض کرده اند. توافق نامه ای که در سال 2017 در نشریات اروپایی منتشر شد.

 مایورگا شکایتش را در سال 2018 در دادگاه ایالتی تنظیم کرد. در سال 2019 این شکایت به دادگاه فدرال منتقل شد. مایورگا ادعا می‌کرد توافقنامه محرمانه بودن این رابطه توسط رونالدو یا همکارانش نقض شده است. مایورگا میگفت این اتفاق قبل از انتشار مقاله ای تحت عنوان “راز کریستیانو رونالدو” رخ داده است. مقاله ای که توسط اشپیگل براساس اسناد به دست آمده از Football Leaks نوشته شد. قاضی این منابع را نامعتبر و ناکافی دانست.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.