گزارش تکان دهنده یک روزنامه از شلیک مامور گشت ارشاد به بوکسور سابق تیم ملی!


یک روزنامه داخلی گزارشی تکان دهنده از شلیک مامور گشت ارشاد به بوکسور سابق تیم ملی ایران در پارک پردیسان منتشر کرده است.

به گزارش طرفداری و به نقل از روزنامه شرق، ماریا عارفی و همسرش رضا مرادخانی به همراه دخترشان، روز هشتم اردیبهشت در پارک پردیسان تهران به قصد ورزش‌کردن در حال قدم‌زدن بودند که ورود گشت ارشاد، تذکر بابت حجاب و درگیری‌های پس از آن بین این خانواده و مأموران گشت ارشاد، به شلیک گلوله ختم می‌شود.

۸ اردیبهشت ماه، در پارک پردیسان تهران، رضا مرادخانی که در مقابل نیروهای گشت ارشاد که قصد بازداشت همسرش ماریا عارفی را داشتند، مقاومت کرد، از سوی یکی از ماموران هدف گلوله قرار گرفت. در ابتدا مامور گشت ارشاد، اسپری فلفل را به صورت زوج و کودک ۱۰ ماهه‌شان می‌پاشد.

ماموری که به گفته رضا ۲۲-۲۳ ساله بوده، در حالی که چشمان رضا به دلیل اسپری فلفل جایی را نمی‌دیده اقدام به شلیک تیر هوایی و شلیک مستقیم به او می‌کند.

رضا که سابقه چند دوره قهرمانی بوکس و عضویت در تیم فنرباغچه ترکیه را نیز دارد، از ناحیه پا و شکم مورد اصابت ۴گلوله قرار گرفته است.

این زوج جوان، که در ابتدا قصد صحبت با رسانه‌ها را نداشته‌اند، پس از این که متوجه شدند که نیروی انتظامی ادعاهای دروغ درباره اتفاقات آن روز مطرح کرده است، حالا ماجرا را برای روزنامه شرق شرح داده‌اند.

ماموران گشت ارشاد ویدیوهای مربوط به حادثه را از تلفن‌های شخصی افراد پاک کرده‌اند اما چند شاهد در روز حادثه، شکایتی را در کلانتری مرزداران ثبت کرده‌اند و قرار است در دادگاه شهادت بدهند.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.