ولاهوویچ: به گلزنی اعتیاد دارم؛ وقتی گل می زنم به آسمان هفتم می روم


دوشان ولاهوویچ در ژانویه در انتقالی 80 میلیون یورویی از فیورنتینا به یوونتوس پیوست  و بیانکونری در خط حمله امید زیادی در فصل آینده به او خواهد داشت. به گزارش فوتبال ایتالیا از ولاهوویچ سوال شد گلزنی برای او چه معنایی دارد و پاسخ داد:

گلزنی مرا پُر می کند و حس گلزنی کاملا وجودم را فرا می گیرد. وقتی این حس را دریافت نکنم، بعد از بازی حس پوچی می کنم. آنجا ته خط و بدترین حس است. وقتی گل می زنم، احساس پرواز دارم و به آسمان هفتم اوج می گیرم. مانند نوعی سوخت برای من است و حتی وقتی گل می زنم، گل های بیشتر و بیشتری می خواهم. باید به هر قیمتی شده دوباره آن حس را تجربه کنم. گلزنی برای من مثل یک اعتیاد است که هر لحظه مرا تحریک می کند. برای گلزنی زندگی می کنم. 

از ولاهوویچ سوال شد در اوقات فراغت چکار می کند و او پاسخ داد:

من خودم را 24 ساعت در روز و هفت روز هفته وقف فوتبال کرده ام. وقتی به خانه می رسم، مسابقات فوتبال را تماشا می کنم. برای لذت بردن و آرامش فوتبال می بینم اما همچنین می خواهم یاد بگیرم و پیشرفت کنم. از بعضی از چیزها یادداشت برداری می کنم و به این فکر می کنم که من در آن موقعیت چکار می توانستم بکنم. 

ولاهوویچ در این فصل در فیورنتینا و یوونتوس در 45 بازی رسمی 29 گل به ثمر رساند و در سری آ در 36 بازی، 24 گل ثبت کرد. او به دلیل مصدومیت خفیف عضلانی بازی تیم ملی صربستان را از دست داد اما گفت به سختی در حال تمرین است تا در پیش فصل یوونتوس حاضر باشد. او تاکنون 14 بار برای صربستان به میدان رفته و 7 گل ثبت کرده است. طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.