هری کین: عاشق گلزنی هستم، مخصوصاً برای کشورم؛ شخصیت خوبی از خود نشان دادیم


هری کین در دقیقه ’88 پنالتی به دست آمده برای تیم ملی انگلیس را وارد دروازه مانوئل نویر کرد تا سه شیرها با تساوی 1-1 خاک آلمان را ترک کنند. به این ترتیب هری کین با 50 گل ملی، بعد از وین رونی (53) دومین گلزن برتر تاریخ تیم ملی انگلیس است.

طرفداری | به نقل از وب سایت رسمی یوفا، کاپیتان و مهاجم انگلیسی ها در پایان بازی به Channel 4 گفت:

گلزنی واقعاً حس خوبی داشت. پیش تر در این مسابقه موقعیت هایی داشتم که اولی از روی تیر دروازه عبور کرد و دومی با واکنش خوب نویر همراه شد. فکر می کردم شاید یکی از آن روزهایی است که توپ هایم به گل تبدیل نخواهند شد. به تلاش ادامه دادیم و در نیم ساعت پایانی بازی بهترین عملکرد خود را ارائه کردیم. از لحاظ فیزیکی بسیار قدرتمند بودیم. رسیدن به گل خوب بود، و حیف شد که در پایان موفق به کسب پیروزی نشدیم.

رسیدن به رکورد 50 گل ملی

من عاشق گلزنی هستم، و همیشه این کار را دوست داشتم – مخصوصاً وقتی برای کشورم گلزنی می کنم. هر زمان که بتوانم به تیمم کمک می کنم، و این مهم ترین چیز است.

تساوی مقابل آلمان بعد از شکست در بازی نخست

خوب بود که امشب دست خالی برنگشتیم. بازی در این ورزشگاه راحت نیست. حالا دو بازی پیش رو در خانه داریم تا برای کسب پیروزی تلاش کنیم. فکر می کنم ذهنیت خوبی از خود نشان دادیم و این مهم بود و وقتی عقب افتاده بودیم موفق شدیم شخصیت خوبی از خود نشان داده و به بازی برگردیم و نتیجه بگیریم. ما مقابل یکی از تیم های خوب آلمان بازی می کردیم و این جایگاه ما را نشان داد. هنوز جا برای پیشرفت داریم، اما جام جهانی زودتر از آنچه فکرش را می کنیم از راه خواهد رسید بنابراین باید همچنان خوب عمل کنیم.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.