اشتباه رسانه قطری؛ پوستر بازی ایران و الجزایر با عکس ستاره غایب


فدراسیون فوتبال ایران که از توافق با الجزایر برای برگزاری بازی دوستانه خبر داده است، اعلام کرده ریاض محرز تنها غایب این بازی خواهد بود اما یک رسانه قطری از عکس این ستاره غایب برای استقبال از این بازی استفاده کرده است.

به گزارش طرفداری، تیم ملی ایران که بدون بازی تدارکاتی در حال تمرین در اردوی قطر است، امید دارد هفته آینده یک بازی دوستانه مقابل تیم ملی الجزایر انجام بدهد اما فدراسیون فوتبال الجزایر هنوز به صورت رسمی برگزاری این بازی را تایید نکرده است. فدراسیون فوتبال ایران تمام هزینه‌های سفر الجزایر به دوحه را تقبل کرده و تضمین داده هزینه اقامت آنها در قطر هم به حساب کشور میزبان خواهد بود اما گویا الجزایری ها توقع دریافت پول بابت برگزاری این بازی دارند که تا این لحظه هنوز به صورت رسمی اعلام نکرده‌اند بازی با ایران در تقویم آماده سازی تیم ملی کشورشان قرار گرفته است. الجزایر فردا به مصاف تانزانیا می رود و شاید بعد از این بازی درباره دیدار با ایران تصمیم گیری شود، با این وجود رسانه قطری عالم الموندیال که به پوشش اخبار تیم های ملی راه یافته به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر می پردازد، پوستر بازی ایران و الجزایر را منتشر کرده است.

نکته عجیب در این پوستر استفاده از عکس ریاض محرز ستاره غایب الجزایر در این بازی است. فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرده ریاض محرز غایب قطعی الجزایر در بازی دوستانه هفته آینده خواهد بود و وعده داده غیر از این ستاره، تمامی بازیکنان الجزایر مقابل ایران بازی کنند اما پیش از این سرمربی الجزایر ادعا کرده بود اگر بازی با ایران را بپذیرد، از بازیکنان تستی و جدید مقابل تیم ملی کشورمان استفاده می کند.

 طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.