گنوتو: یک ساعت برای عکس با مسی منتظر بودم اما موفق نشدم؛ امیدوارم خانواده ام به من افتخار کنند


ویلفرد گنوتو 18 ساله، در آکادمی اینتر رشد کرد و در سال 2020 راهی تیم دوم اف سی زوریخ شد و بعد با حضور در تیم اصلی زوریخ، به تیم ملی ایتالیا هم دعوت شد. گنوتو که به عنوان یار تعویضی اولین بازی اش را برای ایتالیا انجام داد، بازی خوبی به نمایش گذاشت و 1 پاس گل هم ثبت کرد. وی در گفتگو با RAI Sport گفت:

هفته عجیب و شادی بخشی بود. مربی به من یک شانس داد و فکر می کنم بیشترین استفاده را از آن بردم. همه چیز خیلی سریع انجام شد. سعی می کنم از این لحظه و هر جلسه تمرینی لذت ببرم زیرا حضور در اینجا یک موهبت است. 

ویلفرد گنوتو در استان پیدمونت ایتالیا و شهر تورین به دنیا آمده اما والدین او از ساحل عاج به ایتالیا مهاجرت کرده بودند:

همه چیز را مدیون خانواده ام هستم. از بچگی آنها فداکاری ها زیادی کردند و تلاش می کنم محبت آنها را جبران کنم. فقط امیدوارم آنها به من افتخار کنند. 

گنوتو در مورد پاس گلش گفت:

می دانستم کرر کارت زرد دارد، بنابراین وقتی صاحب توپ شدم به هیچ چیز به جز دریبل کردن او فکر نکردم. مصمم بودم از او عبور کنم و ارسال توپ از آن منطقه برای دروازه بان و مدافعان سخت ترین چیز است. وقتی مهاجم هستید، لازم است تفاوت رقم بزنید و امشب این کار را کردم. 

گنوتو مجبور شد برای بازی کردن راهی زوریخ شود و اینتر را ترک کند:

در اینتر حس می کردم در خانه هستم اما گاهی اوقات باید تصمیمات سختی بگیرید. خوشبختانه مدیر برنامه و والدینم در این شرایط کمک زیادی کردند. ریسک بود اما در این سن باید بازی کنید. 

بعضی ها معتقدند با توجه به جثه ریز، گنوتو شبیه به اینسینیه است اما او گفت بازی رحیم استرلینگ را تماشا می کند. پس از شکست 3-0 ایتالیا در فینالیسیما، گنوتو تلاش کرد با لیونل مسی یک عکس بگیرد، آیا موفق شد؟

یک ساعت بیرون از رختکن منتظر بودم و تلاش کردم با او عکس بگیرم اما نشد! طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.