گرت ساوتگیت: گرمای هوا بیش از خستگی عامل شکست انگلیس مقابل مجارستان بود


گرت ساوتگیت حرارت هوای بوداپست را عامل شکست تیمش در اولین دیدار از مسابقات لیگ ملت‌های اروپا معرفی کرده است. 

طرفداری | به گزارش اسکای، انگلیس در حضور ۳۰ هزار هوادار با نتیجه ۱-۰ مغلوب تیم ملی مجارستان شد. تک گل بازی، در نیمه دوم از جانب دومنیک سوبوسلای و از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. سرمربی سه شیرها در مصاحبه پس از بازی در خصوص این شکست غیر منتظره گفت:

می‌دانستیم که بازی خیلی سختی خواهد بود. ما هم مثل سایر کشورهای بزرگ، مسابقات سختی مقابل مجارستان داشته‌ایم. عبور از لایه‌های دفاعی آن‌ها اصلا آسان نیست. به نظرم دمای هوا بیش از طولانی بودن فصلی که گذشت تاثیر گذار بود. عامل دیگر این است که از آخرین بازی ما کنار یکدیگر سه ماه می‌گذشت و ما طی شش ماه اخیر، فقط ۳ بازی انجام داده‌ایم. 

وی افزود:

ما در این ۴ بازی به دنبال دستیابی به یک تعادل، شناختن بازیکنان و تلاش برای برنده شدن هستیم. شاید امروز به طور کامل تعادلی را در تیم ایجاد نکرده باشم ولی ما از این تجربه چیزهای زیادی یاد گرفتیم. باید پذیرفت که قرار نیست در همه بازی‌ها برنده شویم. باید از انتقاداتی که این نتیجه به همراه خواهد داشت استفاده کنیم و از این تجربه برای پیشرفت بیشتر بهره ببریم. طبیعتا ناراحت هستیم چون اگر قرار است به مراحل پایانی جام جهانی برسیم، باید در چنین بازی‌هایی برنده شویم. ما به خوبی از قوی‌ترین ترکیب‌مان اطلاع داریم. عده‌ای از آن بازیکنان، با آمادگی ایده‌آلی به اینجا نیامده‌اند.  طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.