سید عباسی: بازی با فولاد فرصت خوبی برای جوانان ماست/ قرارداد من با پدیده تمام است


داوود سیدعباسی در نشست خبری آخرین بازی لیگ برتری پدیده شرکت کرد.

به گزارش طرفداری، داود سید عباسی در نشست خبری پیش از بازی با فولاد خوزستان گفت:

بازی فردای ما با تیم خوبی به نام فولاد است که سه امتیاز بازی با توجه به شرایط جدول برایشان اهمیت ویژه ای دارد. از سوی دیگر این مسابقه فرصت مناسبی هم برای بازیکنان جوان ما است تا خودشان را نشان دهند.

سیدعباسی افزود:

بازی فردا برای ما هم مهم است. بازیکنان جوان ما می‌خواهند توانایی‌های خود را‌‌‌‌‌‌‌‌ نشان بدهند. البته لشکری از مصدومان داریم و البته فرصتی برای جوانان است.

او درباره مصدومان تیمش گفت:

شاید نام  چند بازیکن را‌‌‌‌‌‌‌‌ جا بیندازم، چون تعدادشان زیاد است. اما ربیع‌خواه، فلاحیان، نعمتی، احسان حسینی و حسین حیدری مصدومان ما هستن که حیدری هنوز وضعیتش مشخص نیست. محمد زاده هم مصدوم است. اگر جا نینداخته باشم همین نفرات مصدوم هستند. از کادر فنی هم ناصحی و سید صالحی هر دو محروم هستند.

او در مورد اینکه آینده باشگاه پدیده چه خواهد شد و شما با این تیم نتایج خوبی گرفتید، گفت:

آدم به امید زنده است. اگر بخواهیم در حال بمانیم فقط خودمان را‌‌‌‌‌‌‌‌ اذیت می‌کنیم. باید از اتفاقات بد درس بگیریم و کنار بگذاریمشان. اگر امید و اراده‌ای هست که هست باید بگویم فوتبال خراسان پتانسیل این را‌‌‌‌‌‌‌‌ دارد که همزمان دو تیم در لیگ برتر داشته باشد با توجه به امکاناتی که دارد. در مورد شهرخودرو مسئولان باشگاه باید تصمیم بگیرند که تصمیم گرفته‌اند که فصل آینده با تمام قدرت ادامه بدهند و اینکه چه اتفاقی برای شهرخودرو رخ خواهد داد، کسی از آینده خود خبر ندارد.

او درمورد اینکه خودش با تیم ادامه خواهد داد یا نه گفت:

قرارداد من تمام است و کسی از آینده خود خبر ندارد. اول فصل صحبت برای ادامه همکاری بود ولی اکنون باید منتظر بازی فردا بود.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.