ایوان پریشیچ: بی صبرانه منتظر شروع کارم در تاتنهام هستم؛ کونته حتی در خواب به فوتبال فکر می کند!


ایوان پریشیچ، وینگر کروات و 33 ساله تاتنهام بی صبرانه منتظر شروع کار در تیم جدیدش است. 

طرفداری | به نقل از وبسایت تاتنهام، ایوان پریشیچ پس از امضای قرارداد با این باشگاه گفت:

از اولین مرتبه ای که با سرمربی و مدیر ورزشی تاتنهام (پاراتیچی) در تماس بودم، به آنها گفتم که واقعا می خواهم به اینجا بیایم. از سال 2009، زمانی که فوتبال حرفه ای خود را در بلژیک شروع کردم، چند بار به لیگ برتر انگلستان نزدیک شدم و بالاخره زمان آن فرا رسید. بی صبرانه منتظر شروع کارم هستم.

پریشیچ چه چیزی را به تاتنهام اضافه می کند؟ اول از همه به دنبال کار و تلاشی سخت هستم. من دوست دارم برای تیم تمام توان خود را بگذارم زیرا فقط با کار و تلاش همه بازیکنان برای تیم، می توان به دستاوردی مهم رسید. در سیستم بازی تاتنهام، می توانم در چند پست ایفای نقش کنم. من برای باشگاه‌های بزرگ زیادی بازی کرده‌ام و با خود تجربیات زیادی را می آورم. همانطور که گفتم نمی‌توانم برای شروع کارم در تمرینات، بازی در این استادیوم شگفت انگیز و ارائه بهترین عملکرد خود بیش از این صبر کنم. فکر می‌کنم زمان خوبی خواهیم داشت و می‌توانیم اینجا کار بزرگی انجام دهیم.

کار با آنتونیو کونته؟ او فوتبال را زندگی می کند. او هر دقیقه، هر ساعت، هر روز و حتی زمانی که می خوابد، به فوتبال فکر می کند! کونته خیلی پرشور است و می خواهد برنده شود. من شخصیت او را دوست دارم و می دانم که ما در اینجا قرار است کار مهمی انجام دهیم. کار کردن دوباره با چنین مربی ای یک امتیاز و مایه افتخار است. ما در اینتر خوب عمل کردیم و پس از 10 یا 11 سال قهرمان لیگ شدیم و سالی عالی داشتیم. من واقعا خوشحالم که دوباره او را می بینم.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.