فولاد – سپاهان / گزارش زنده


فولاد و سپاهان در بازی معوقه هفته بیست و نهم به مصاف هم رفته اند. این بازی از حیث کسب جایگاه بهتر در پایان لیگ برای دو تیم حائز اهمیت است، سپاهان می تواند رتبه دوم را مال خود کند و فولاد رتبه چهارم. پیش از آغاز بازی سپاهان با 55 امتیاز در رتبه دوم جدول و فولاد با 45 امتیاز در رتبه چهارم جدول قرار گرفته بود.

بازی بعد از یک دقیقه سکوت برای حادثه تلخ متروپل آبادان آغاز شد.

اطلاعات بازی

هفته‌ بیست و نهم مسابقات لیگ برتر بیست و یکم ایران؛ جام خلیج فارس
بازی: فولاد 3-0 سپاهان
تاریخ و زمان: یکشنبه 8 خرداد 1401 ساعت 20:00
مکان: اهواز – ورزشگاه فولاد آرنا
داوران: 
اشکان خورشیدی  – یعقوب سخندان – جعفر مهاجر – غلامرضا ادیبی | ناظر: یدالله جهانبازی

ترکیب فولاد: شهاب گردان، عارف آقاسی، موسی کولیبالی، مهدی شیری، وحید حیدریه، محمد آبشک (تعویض دقیقه 84 با محمدرضا خلعتبری)، حمید بوحمدان، ساسان انصاری، آیاندا پاتوسی (تعویض دقیقه 83 با سینا شاه عباسی)، آرش رضاوند، لوسیانو پریرا (تعویض دقیقه 83 با علیرضا کوشکی)

سرمربی فولاد: جواد نکونام

ترکیب سپاهان: رشید مظاهری، فرشاد احمدزاده، امید نورافکن، محمد نژادمهدی، دانیال اسماعیلی‌فر، مسعود ریگی (تعویض دقیقه 73 با علیمحمدی)، محمد کریمی، سروش رفیعی (تعویض دقیقه 73 با رضا میرزایی)، میلاد جهانی (تعویض دقیقه 45 با ولسیانی)، شجاد شهباززاده، شهریار مغانلو

سرمربی سپاهان: محرم نویدکیا

کارت زرد: محمد آبشک (دقیقه 28 – فولاد)

کارت قرمز: –

گل ها: آیاندا پاتوسی (دقیقه 41 – فولاد) / حمید بوحمدان (دقیقه 66 – فولاد) / آرش رضاوند (دقیقه 79 / فولاد)

گزارش بازی

دقیقه 80 / بعد از گل بازی باز هم به دلیل اعتراض متوقف شد. داور یکی دیگر از نیمکت نشینان سپاهان را با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه 79 / روی یک پاس عمقی آرش رضاوند در موقعیت تک به تک با رشید مظاهری قرار گرفت که با یک بغل پای فنی فولاد را به گل سوم رساند.

دقیقه 78 / شهباززاده فرصت تک به تک شدن با گردان را داشت که خروج به موقع گردان این موقعیت را از سپاهان گرفت.

دقیقه 76 / این بار رضا میرزایی در موقعیت تک به تک با گردان قرار گرفت. او قصد داشت با یک ضربه چیپ دروازه فولاد را باز کند که پرش عالی گردان مانع شد.

دقیقه 70 / کولیبالی لباس مغانلو را کشید و مهاجم سپاهان در محوطه جریمه روی زمین افتاد. داور اعتقادی به پنالتی نداشت و یکی از بازیکنان فولاد نیز در محوطه احساس مصدومیت کرد که بازی به همین دلیل متوقف شد. این صحنه اعتراض سپاهانی ها را در پی داشت و داور یکی از نیمکت نشینان سپاهان را با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه 66 / روی ارسال کرنر حیدریه، بوحمدان با یک ضربه سر عالی دروازه سپاهان را باز کرد. رشید مظاهری بی حرکت ماند و نتوانست مانع از گل شدن توپ شود.

دقیقه 64 / بازی به دلیل رسیدگی به آسیب دیدگی مغانلو متوقف شد. مغانلو اعتراض داشت که بازیکن حریف باید کارت بگیرد اما داور چنین اعتقادی نداشت.

دقیقه 60 / باز هم بازی به دلیل اتفاقات در نیمکت فولاد متوقف شد. اشکان خورشیدی به سمت نیمکت رفت و یکی از حاضرین روی نیمکت را با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه 57 / روی یک ارسال پشت دفاع امید نورافکن در موقعیت تک به تک به گردان صاحب توپ شد، ضربه چیپ او از بالای سر دروازه بان عبور کرد که آقاسی خود را به توپ رساند و از روی خط دروازه توپ را بیرون کشید تا دروازه فولاد کماکان بسته بماند.

دقیقه 50 / ضربه کریمی از بیرون محوطه با اختلاف از بالای دروازه فولاد به بیرون رفت.

دقیقه 47 / امید نورافکن که جلو کشیده بود در محوطه فولاد صاحب توپ شد و با یک پاس بغل شهاب گردان را از پیش رو برداشت اما پیش از آنکه مغانلو به توپ برسد مدافع فولاد توپ را دفع کرد.

ساعت 21:07 / نیمه دوم با سوت داور آغاز شد.


ساعت 20:49 / در پایان یک دقیقه وقت تلف شده داور در سوت خود دمید و پایان نیمه اول را اعلام کرد.

دقیقه 41 / روی یک ضربه ایستگاهی، آیاندا پاتوسی به زیبایی دروازه سپاهان را باز کرد. فولادی ها بعد از این گل یک پیراهن مشکی را رو به دوربین گرفتند.

دقیقه 36 / روی ارسال آبشک، پرش کولیبالی و کم شدن دید مظاهری توپ می توانست یک راست به گل برود اما با واکنش خوب مظاهری از این ارسال یک کرنر نصیب فولاد شد. کرنر ارسالی با ضربه سر پریرا به بیرون رفت.

دقیقه 28 / بعد از یک اتفاق در میانه میدان که از دید دوربین های تلویزیون پنهان ماند فولادی ها به داور بازی اعتراض کردند. اشکان خورشیدی، آبشک را با کارت زرد جریمه کرد و به نیمکت نشینان فولاد تذکر داد. برای لحظاتی درگیری لفظی میان داور و فولادی ها ادامه پیدا کرد.

دقیقه 26 / شوت سروش رفیعی از پشت محوطه با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

دقیقه 24 / بعد از یک ارسال کرنر، بازی به دلیل مصدومیت حیدریه برای لحظاتی متوقف شد.

دقیقه 19 / بوحمدان با یک تنه توپ را از رشید مظاهری گرفت و دروازه خالی سپاهان باز شد اما داور این صحنه را خطای بوحمدان بر روی رشید مظاهری تشخیص داد.

دقیقه 15 / بازی بدون موقعیت جدی روی دروازه دو تیم در جریان است.

دقیقه 7 / شوت کریمی از پشت محوطه از کنار دروازه فولاد به بیرون رفت.

دقیقه 3 / در همین ابتدا فولاد روی یک ضربه ایستگاهی فرصت ایجاد موقعیت روی دروازه سپاهان را داشت که توپ ارسالی را بازیکنان سپاهان برگشت دادند.

ساعت 20:03 / بازی با سوت داور آغاز شد.

فرم بازیطرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.