سیدجلال حسینی امشب با هواداران پرسپولیس خداحافظی می کند؟


با توجه به روابط یحیی گل محمدی و سیدجلال حسینی به نظر می رسد امشب برابر پدیده شاهد آخرین حضور کاپیتان با پیراهن سرخ در ورزشگاه آزادی خواهیم بود.

به گزارش طرفداری، یحیی گل محمدی علاقه ای به تمدید قرارداد با سیدجلال حسینی ندارد. او در این فصل با نیمکت نشین کردن کاپیتان تیمش در تمام بازی های حساس نشان داد دیگر اعتقادی به این بازیکن ندارد و مدتی قبل نیز در مصاحبه ای اعلام کرد:

رفتن یا ماندن سیدجلال را به خود او واگذار کرده ام.

جمله ای که نشان می دهد یحیی اصراری به ماندن کاپیتان ندارد و اگر هم خود سیدجلال بخواهد بماند حرفی نمی زند. اما این پایان کار نبود؛ سرمربی سرخ ها روز قبل با خط زدن سیدجلال از لیست آخرین ضربه را به او زد.

حسینی در ادامه بیان کردن حقایق را به آخر فصل موکول کرد و هواداران پرسپولیس نیز به شدت نسبت به این موضوع در فضای مجازی اعتراض کردند تا یحیی گل محمدی صبح که از خواب بیدار شد تصمیم بگیرد سیدجلال و دو بازیکن دیگر را به اردو برگرداند.

در این میان به نظر می رسد گل محمدی فرصتی به سیدجلال حسینی و هواداران پرسپولیس برای خداحافظی از هم داده است. اگر چه کاپیتان در ترکیب ابتدایی پرسپولیس نیست اما این احتمال وجود دارد به عنوان بازیکن تعویضی وارد میدان شده تا برای آخرین بار با پیراهن پرسپولیس مقابل هواداران بازی کرده و به چند سال پیاپی افتخار آفرینی پایان دهد.

همان اقدامی که چند سال قبل انجام شد و مهدی مهدوی کیا در مظلومانه ترین شکل ممکن با تصمیم گل محمدی از پرسپولیس و فوتبال خداحافظی کرد، حالا قرار است برای سیدجلال حسینی تکرار شود.

باید دید درنهایت سیدجلال در پایان فصل چه حرف هایی خواهد داشت.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.