بوفون: میلان قوی ترین نفرات را نداشت اما بهترین تیم بود؛ ولاهوویچ در یوونتوس امتحانش را پس داد


یوونتوس در این فصل سری آ موفق نشد در کورس قهرمانی باشد اما پس از یک آغاز بسیار بد، در پایان توانست به راحتی سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را بگیرد. به گزارش توتو اسپورت، جانلوئیجی بوفون در مورد فصل یوونتوس گفت:

از نظر من پس از سال ها قهرمانی یوونتوس می تواند استراحتی کوتاه داشته باشد. هدف اول کسب سهمیه لیگ قهرمانان بود و با توجه به نتایج ابتدای فصل، کسب بدون زحمت سهمیه مثل معجزه بود. 

بوفون در مورد خرید جدید یوونتوس، دوشان ولاهوویچ و عملکرد او در نیم فصل دوم گفت:

او همین حالا چندین گل در شش ماه اولش در یوونتوس زده است. 4.5 ماه اول همیشه برای همه سخت است و فشار زیادی وجود دارد. محیط متفاوت است و شما باید روابط جدیدی شروع کنید. از نظر من ولاهوویچ به راحتی امتحانش را پس داد. 

بوفون همچنین در مورد بازگشت احتمالی پل پوگبا به یوونتوس گفت:

حضور پل باعث خرسندی هر تیمی است. اگر یووه به جذب او فکر می کند، دلایل درستی دارد. 

از بوفون در مورد قهرمانی میلان با استفانو پیولی سوال شد:

به نظر من میلان بهترین تیم این فصل بود زیرا فکر می کنم آنها قوی ترین تیم نبودند. یووه و اینتر از نظر من نسبت به آنها نفرات بهتری داشتند. تفاوت توسط باشگاه، مدیریت و مربی رقم زده شد. نه فقط امسال، پیولی طی دو سال و نیم بسیار خوب کار کرده است. این فصل حتی سخت تر از فصول قبل بود زیرا او در شرایط جدیدی قرار گرفته بود. 

از بوفون در مورد بازیکنان کلیدی میلان سوال شد و او پاسخ داد:

میلان سه عنصر برجسته در تیمش داشت: مایک مینیان، تئو هرناندز و تونالی.

در مورد لیائو و زلاتان چطور؟

آنها هم بسیار موثر بودند. زلاتان حتی با وجود آنکه غیرمداوم بازی کرد، قطعا موثر بود. این موضوع نشان می دهد باور داشتن چه اهمیتی دارد. آنها در کنار هم یک گروه منسجم و متحد بودند و یک مربی داشتند که در زمان درست به خوبی تیم را تهییج می کرد و محیط مثبتی به وجود آورده بود. طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.