استیون ژانگ: اینتر فصل فوق العاده ای داشت؛ در فصل آینده باید رقابتی تر باشیم


استیون ژانگ، رئیس چینی اینتر گفت این باشگاه همچنان می خواهد در مسیر موفقیت گام بردارد. 

طرفداری | استیون ژانگ با شبکه تلویزیونی اینتر مصاحبه ای انجام داده است:

  • فصلی هیجان انگیز و پر از لحظات درخشان برای باشگاه و همه هواداران اینتر را پشت سر گذاشتیم.

بله فصل فوق العاده ای بود. ما دو جام به ویترین افتخارات خود اضافه کردیم و پس از مدت ها به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان راه یافتیم. متأسفانه ما فاتح اسکودتو نشدیم، اما دیدیم که قادر بودیم تا انتها برای آن بجنگیم. به میلان و همه رقبایمان در لیگ تبریک می‌گویم. از اینکه جشن گرفتن طرفداران خود را دیدیم خوشحالیم. در مجموع، سالی تاریخی بود که همه ما در آینده آن را به یاد خواهیم آورد. 

  • امروز شما با سیمونه اینزاگی و همچنین مدیران ارشد باشگاه دیدار کردید تا برنامه ریزی برای فصل آینده را شروع کنید که این نشانه ای از این است که همکاری با یکدیگر و به اشتراک گذاری ایده ها کلید موفقیت باشگاه است

فصل به تازگی تمام شده اما ما کار را متوقف نمی کنیم و فکر کردن به فصل بعدی را شروع کرده ایم. به عنوان یک باشگاه فوتبال، هدف اصلی ما این است که رقابتی بمانیم و برای بزرگترین جام ها بجنگیم و همیشه با هدف قراردادن بالاترین ها، به آینده نگاه کنیم. جلسه امروز به ما اجازه داد تا برای فصل آینده برنامه ریزی کنیم و سعی کنیم نسبت به سالی که گذشت پیشرفت داشته باشیم.

  • آیا منصفانه است که بگوییم اینتر در فصل آینده همچنان رقابتی خواهد بود و تلاش خواهد کرد تا چرخه موفقیت ها که توسط سونینگ آغاز شده را حفظ کند؟

ما شش سال پیش کارمان در اینتر را شروع کردیم. در نهایت، سال گذشته فاتح اسکودتو شدیم و امسال دو جام به ویترین افتخارات خود اضافه کردیم. این نشان می دهد که ما در مسیر درستی حرکت می کنیم. در سال های اخیر توانسته ایم جایگاه خود را در جدول رده بندی ارتقا دهیم و امتیازات کسب شده به ویژه در سه سال گذشته چشمگیر بوده است. این نشان می دهد که بازیکنان و کادر ما در مسیر درستی حرکت می کنند. همچنین می خواهم از همه کارمندان باشگاه تشکر کنم. این حاصل یک تلاش گروهی است. کار و تلاش کادر فنی و حمایت هواداران ما در شش سال گذشته این نتایج را برای ما به ارمغان آورده است. فراز و نشیب هایی وجود داشته، اما ما معتقدیم که در مسیر درستی حرکت می کنیم. در فصل آینده نیز همین انگیزه را برای ادامه کار خواهیم داشت.

  • بسیاری از افراد رابطه ویژه ای که شما با سیمونه اینزاگی دارید و همچنین ویژگی های او را برجسته کرده اند.

چند ماه پیش به اینزاگی گفتم که کار کردن با او باعث آرامش من می شود. کار کردن با فردی با هوش مانند او در این ورزش لذت بخش است. اینزاگی مربی بزرگی است که می توانید نتایجش را در زمین مشاهده کنید. او چه در دفتر و چه در رختکن فضای آرامی ایجاد می کند. ما با هم جلو خواهیم رفت. می توانم رابطه عمیق او با اینتر را ببینم. سرمربی تیم از حمایت هواداران و همه ما برخوردار است.

  • بهترین خاطره فصلی که گذشت کدام است و فصل آینده چه انتظاری خواهید داشت؟

با نگاه به فصل آینده، ما باید بسیار رقابتی باشیم، حتی بیشتر از قبل. هدف همیشه پیشرفت است. کسب نتایج هدف اصلی باشگاه خواهد بود و هر چیز دیگری نتیجه آن خواهد بود. علاوه بر این، به عنوان یکی از بزرگترین باشگاه‌های فوتبال در جهان، ما باید در هر سطحی از جمله کارکنان، مدیریت و بازیکنان پایدار باشیم. ما به هزینه‌ها و ساختارهای سازمانی، فرهنگ باشگاه، توانایی‌های بازاریابی و تجاری، حمایت از شرکا و حامیان مالی و ایجاد شادی برای طرفداران خود در سراسر جهان توجه خواهیم کرد. بهترین لحظه فصل نیز بازگشت هواداران به ورزشگاه و حمایت از بازیکنان بود. این خاطره انگیزترین قسمت فصل محسوب می شد و امیدواریم سال آینده نیز حمایت آنها را تجربه کنیم.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.