کروس: دوست داشتم زیر نظر کلوپ بازی کنم؛ از حذف بایرن مونیخ تعجب کردم


هافبک آلمانی رئال مادرید در خصوص موضوعات مختلفی صحبت کرده است.

طرفداری | تونی کروس، هافبک آلمانی رئال مادرید در خصوص شانس فتح پنجمین قهرمانی در لیگ قهرمانان گفت:

هدف همین است. خیلی به رکوردهای فردی اهمیت نمی دهم. بعد از چنین فصلی، و بعد از حذف حریفانی بزرگ می خواهیم به خودمان پاداش بدهیم. بازی هایی بود که هیچکس باور نداشت ما بتوانیم پیروز شویم. ما هرگز مدعی نبودیم. تیم هایی هستند که نمی توانند مثل ما کامبک بزنند. مطمئناً ما تجربه بالایی داریم، اما بازیکنان جوان تر هم در مراحل حذفی لیگ قهرمانان انرژی مضاعفی به ما بخشیدند. ما ترکیب فوق العاده ای از تجربه و جوانی را داریم.

آنچلوتی به ما آزادی عمل داده و در هر موقعیتی به بازیکنان نمی گوید که چکار کنند. او به غریضه و کیفیت ما اعتماد دارد. او در سال 2014 من را به اینجا آورد و به خوبی می داند که چگونه به صورت فردی و گروهی تیم را مدیریت کند. چنین مسئله ای اینجا در رئال مادرید بسیار مهم است. او همچنین در خصوص رویکرد مد نظر خود در خصوص بازی ها بسیار شفاف است.

دلیل ناکامی آنچلوتی در بایرن مونیخ

نمی دانم، آنجا نبودم. فرهنگ آلمان با ایتالیا و اسپانیا متفاوت است. فکر می کنم آنچلوتی کاملاً مناسب اینجاست.

وقتی بایرن مونیخ نتوانست به نیمه نهایی برسد تعجب کردم. منتظر بازی آنها مقابل لیورپول بودم. لیورپول نسبت به سال 2018 تیم بهتری دارد. آنها به عنوان یک تیم پیشرفت کرده اند و درون دروازه هم کیفیت بهتری دارند. بعد از قهرمانی در سال 2019 هم تجربه بیشتری دارند.

کریم بنزما

من 8 سال در کنار بنزما بازی کرده ام و همیشه می توانید ببینید که او چه بازیکنی است و چه کیفیتی دارد. شاید بعد از جدایی کریستیانو، نقش کریم کمی عوض شد، اما به این معنی نیست که حالا او برای سایر بازیکنان موقعیت گلزنی فراهم نمی کند. او هنوز هم این کار را می کند. او بازیکن بسیار قدرتمندی است.

داوید آلابا

او کمی در زبان اسپانیایی مشکل دارد اما پیشرفت کرده است. اینجا اسپانیایی صحبت کردن خیلی مهم است. قبلاً سرخیو راموس در پست او بازی می کرد و در بالاترین سطح ممکن بود. راموس شگفت انگیز بود. اگر انتقال رودیگر رسمی شود، خیلی خوشحال خواهم شد (با خنده).

انتقال لواندوفسکی به بارسلونا؟ نمی توانم بگویم از این انتقال خوشحال می شوم، چون حریف ما قدرتمند تر خواهد شد (با خنده).

یورگن کلوپ

مطمئناً دوست داشتم روزی زیر نظر کلوپ بازی کنم. عملکرد کلوپ در دورتموند باورنکردنی بود. او در لیورپول هم تیمی در کلاس جهانی ساخته است. او مربی موفقی است و سبک فوق العاده ای دارد. جز احترام چیزی برای گفتن در مورد او ندارم.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.