کارلو آنچلوتی: مارسلو هنوز خداحافظی نکرده است؛ دوران ایسکو در رئال مادرید به پایان رسید


کارلو آنچلوتی از پایان فصل 22-2021 لالیگا برای رئال مادرید می گوید.

طرفداری | مارکا، رئال مادرید در جریان آخرین بازی از هفته سی و هشتم لالیگا، با نتیجه 0-0 مقابل رئال بتیس متوقف شد. کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی حضور یافت و در مورد وضعیت شاگردانش صحبت کرد.

مارسلو هنوز خداحافظی نکرده است؛ او کاپیتان ماست و در فینال هم همینطور خواهد بود. دوران حضور ایسکو در رئال مادرید، امروز به پایان رسید؛ یک دوران باشکوه. مسلما می توانست بیشتر از اینها بدرخشد اما همیشه برای تیم مهم بود. برای او بهترین ها را آرزو می کنم. گرت بیل هم می خواست امشب خداحافظی کند اما نتوانست، او شانس این را خواهد داشت که در فینال دوباره بخت خودش را بیازماید، دیداری که فکر می کنم برای آن آماده خواهد بود. 

جو این تیم حقیقتا شگفت انگیز است؛ باید از همه بازیکنان تشکر کنم چون آنها هرگز بابت هیچ مسئله ای گلایه نکرده اند؛ این همان برگ برنده ما در فصل جاری بود. رودریگو بازیکن بسیار مهمی است؛ من باید تصمیم بگیرم که چه کسی در ترکیب قرار می گیرد؛ اما خب تقریبا تا اینجای فصل همه چیز برایم روشن است. داوید آلابا قطعا در فینال لیگ قهرمانان اروپا بازی خواهد کرد؛ 100%. امروز نمی خواستیم روی او ریسک کنیم؛ در آن دیدار به تجربه آلابا نیاز خواهیم داشت. 

همه چیز خوب پیش رفت و اکنون زمان آماده سازی برای فینال است. تا شنبه وقت داریم و می خواهم از آن لذت ببرم. این دیدار خاص خواهد بود و شما باید تا جای ممکن از آن لذت ببرید. فعلا وقت استراحت است. در این بازی نیازی به ریسک کردن نداشتیم

، زیاد به حریف فشار وارد نکردیم و تنها به یک عملکرد نسبتا پرفشار نیاز داشتیم. توقع بیشتر از این نداشتم؛ می دانم که مقابل لیورپول چه ترکیبی را باید به زمین بفرستم؛ آنها تیم بزرگی هستند و لازم است یک عملکرد عالی به نمایش بگذاریم. طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.