پیش بازی رئال مادرید – رئال بتیس؛ آخرین آماده سازی برای فینال بزرگ


روز جمعه فصل لالیگا برای رئال مادرید، قهرمان فصل 2021/22 لالیگا تمام می شود و آنها به مصاف تیم رده پنجمی رئال بتیس خواهند رفت.

اطلاعات بازی رئال مادرید – رئال بتیس

  • تاریخ برگزاری: 30 اردیبهشت 1401 | جمعه (20 می 2022)
  • زمان برگزاری: ساعت 23:30 به وقت تهران
  • محل برگزاری: ورزشگاه سانتیاگو برنابئو
  • داور بازی: سانتیاگو خایمه لاتره

پیش بازی

این بازی هم مثل سه بازی اخیر، برای رئال مادرید تشریفاتی است و تنها هدف آنها حفظ آمادگی لازم برای فینال لیگ قهرمانان اروپا مقابل لیورپول است که 8 روز دیگر در پاریس برگزار خواهد شد. شاگردان کارلو آنچلوتی بعد از مسجل کردن قهرمانی فصل 2021/22 لالیگا از سه بازی تنها یک پیروزی و 4 امتیاز کسب کرده اند اما انتظار می رود در دیدار فردا اکثر بازیکنان اصلی و کلیدی تیم به میدان بروند.

رئال مادرید تا به اینجای فصل از 37 بازی، 26 پیروزی و 7 تساوی کسب کرده و با 80 گل زده و 31 گل خورده، 85 امتیازی است و می توانند فصل را با 88 امتیاز به پایان برسانند. بهترین خط حمله لیگ در اختیار تیم آنچلوتی است، اما سویا با یک گل خورده کمتر، تا پیش از هفته آخر بهترین خط دفاعی را دارد.

تیم آنچلوتی بهترین آمار لالیگا را در بازی های خانگی داشته و 43 امتیاز در سانتیاگو برنابئو کسب کرده و تنها یک بار شکست خورده است، اما روز جمعه در مقابل رئال بتیسی قرار خواهند گرفت که سومین آمار خوب در بازی های خارج از خانه را دارد و از 18 بازی قبلی خارج از خانه خود 32 امتیاز کسب کرده است.

در مقابل رئال بتیس، تنها 3 امتیاز اختلاف با تیم رده چهارمی سویا دارد، اما به علت نتایج ضعیف در بازی رو در رو مقابل این تیم، شانس کسب سهمیه لیگ قهرمانان را از دست داده است و آنها سال آینده در لیگ اروپا رقابت خواهند کرد. تیم مانوئل پیگرینی فصل خوبی را پشت سر گذاشت و قهرمانی در کوپا دل ری هم آنها را به سوپرکاپ اسپانیا رساند و در صورتی که فصل را در رده پنجم به پایان برسانند، بهترین جایگاه آنها طی 17 سال اخیر خواهد بود.

رئال سوسیداد، تیم ششم جدول تنها 2 امتیاز با رئال بتیس فاصله دارد، و روز یکشنبه میزبان اتلتیکو مادرید خواهند بود و در صورت شکست رئال بتیس مقابل رئال مادرید، انگیزه بیشتری برای کسب پیروزی و صعود به رده پنجم خواهند داشت.

  • داوید آلابا، مدافع اتریشی رئال مادرید به علت مصدومیت در این دیدار هم غایب خواهد بود؛ شانس حضور مارسلو، گرت بیل و ایسکو هم در این مسابقه بسیار پایین است.
  • برای رئال بتیس هم کلودیو براوو، ویکتور کاماراسا و مارتین مونتویا غایب خواهند بود

ترکیب و سیستم احتمالی دو تیم

کورتوا؛ کارواخال، ناچو، میلیتائو، مندی؛ کروس، کاماوینگا، مودریچ؛ رودریگو، بنزما، وینیسیوس (3-3-4)
سیلوا؛ بیرین، پتزیا، گونزالس، مورنو؛ رودریگز، کاروالیو؛ کانالس، نبیل فکیر، خوانمی؛ ایگلسیاس (1-3-2-4)

پیش بینی نتیجه بازی

 طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.