رامین رضاییان در لیست انتظار دانیال اسماعیلی فر؟


یحیی گل محمدی هنوز راضی به تمدید قرارداد با برخی بازیکنان از جمله رامین رضاییان نشده است.

به گزارش طرفداری، رامین رضاییان در حالی در نیم فصل رقابت های این فصل پرسپولیسی شد که قراردادش با باشگاه برای نیم فصل بوده و او در پایان فصل بازیکن آزاد محسوب می شود. در همان مقطع ابهامات زیادی در مورد دلیل مدت زمان قرارداد این مدافع سابق ملی پوش از سوی کارشناسان در رسانه ها مطرح شد اما آن هایی که به اخبار پشت پرده پرسپولیس آگاهی بیشتری دارند می دانستند قرارداد 6 ماهه این بازیکن مورد تایید کادرفنی پرسپولیس بوده است.

در همین ارتباط و در حالی که یحیی روی تمدید قرارداد ترابی و سرلک به عنوان دو بازیکن ملی پوش تاکید کرده هنوز راضی به تمدید قرارداد با تعدادی دیگر از شاگردانش از جمله رامین رضاییان نشده است. موضوعی که در این مقطع از فصل و در حالی که اکثر تیم ها به دنبال تمدید قرارداد با بازیکنان موثر خود هستند در نوع خود عجیب به نظر می رسد.

در همین ارتباط شنیده می شود با توجه به این که کار پیوستن دانیال اسماعیلی فر به پرسپولیس مراحل نهایی خود را سپری می کند و در صورت ماندن یحیی گل محمدی در پرسپولیس، مدافع راست سپاهان فصل بعد پیراهن سرخ را به تن خواهد کرد، رضاییان در لیست مازاد یحیی قرار خواهد گرفت. خبرهایی که باید دید در پایان فصل رنگ و بوی واقعیت به خود خواهد گرفت یا نه. 

آن هم در شرایطی که در حال حاضر منطقه راست خط دفاعی پرسپولیس با حضور صفروف، رامین رضاییان و سیامک نعمتی منطقه ای پرترافیک است اما از آن جایی که یحیی علاقه ویژه ای به اسماعیلی فر داشته و بین نزدیکانش همواره جذب نشدن او را یکی از دلایل ناکامی اش در فصل اخیر بیان کرده، به نظر می رسد اولویت یحیی همین بازیکن است.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.