اولی هونس: لواندوفسکی؟ همه چیز به پول بستگی دارد


در حاشیه جشن بایرن همراه با هواداران در میدان مارین پلاتز شهر مونیخ، اولی هونس در مصاحبه با اسکای در مورد لواندوفسکی، رفتار نیکلاس زوله، انتقادات از حسن صالح حمیدزیچ و برخی دیگر از موارد صحبت کرده است.

طرفداری | اولی هونس در مورد تصمیم لواندوفسکی مبنی بر جدایی از بایرن مونیخ، گفت:

همه چیز به پول بستگی دارد.

نیکلاس زوله در تابستان پیش‌رو، بایرن مونیخ را در یک انتقال آزاد به مقصد بروسیا دورتموند ترک می‌کند. این بازیکن روز گذشته به طور داوطلبانه از حضور در آخرین بازی بایرن مونیخ در این فصل مقابل وولفسبورگ سر باز زد و با اجازه یولیان ناگلزمان همراه با بقیه اعضای بایرن به وولفسبورگ سفر نکرد. حال اولی هونس از این عمل زوله انتقاد کرده است. هونس گفت: 

 ما همیشه در مورد قدردان بودن صحبت می‌کنیم اما مطمئنا نیکلاس این را به باشگاه نشان نداده است. من این کار او را فاجعه بار می‌دانم.

اولی هونس در ادامه به شایعاتی در مورد درآمد کم‌تر نیکلاس زوله در دورتموند نسبت به بایرن واکنش نشان داد. او در این‌باره گفت: 

 همه شما می‌توانید این افسانه که او در دورتموند کم‌تر از مونیخ درآمد دارد را فراموش کنید.

اولی هونس در مورد پیوستن نیکلاس زوله، نیکو اشلوتربک و کریم آدیمی به دورتموند و ارزیابی‌اش از فصل آینده این باشگاه، گفت: 

رتبه دوم برای آن‌ها محفوظ است.

اولی هونس در مورد انتقادات از حسن صالح حمیدزیچ برای تمدید قرارداد لواندوفسکی، گفت: 

 او قربانی یک جادوگر (پینی زهاوی) شده است. او به تنهایی مسئول سیاست نقل و انتقلاتی باشگاه نیست. زمانی که شش گانه کردیم صدایی از کسی نشنیدم اما او اکنون به تنهایی مقصر است. این غیر قابل قبول است.

اولی هونس در مورد آینده روبرت لواندوفسکی، گفت: 

 من مطمئن هستم که روبرت لواندوفسکی فصل خوبی را با ما خواهد داشت. او سال آینده نظرش تغییر خواهد کرد زیرا 35 ساله خواهد شد و می‌داند در بایرن چه چیز‌هایی دارد.

 طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.