هوادار – فجرسپاسی / گزارش زنده تا پایان نیمه اول


هوادار و فجرسپاسی در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر به مصاف هم رفته اند. این بازی در حالی برگزار شد که تا پیش از آن هوادار با 31 امتیاز در رتبه دهم جدول لیگ قرار داشت و خیالش از حضور در فصل آینده لیگ برتر راحت بود. اما در سوی دیگر میدان فجرسپاسی با 17 امتیاز از 26 بازی و قرار گرفتن در رتبه 15 جدول یکی از گزینه های اصلی سقوط به دست پایین تر است. فجرسپاسی برای امیدواری بیشتر به بقا در لیگ نیاز مبرم به کسب امتیاز از این بازی دارد.

نیمه اول بازی در 15 دقیقه آغازین بدون موقعیت جدی روی دروازه ها دنبال شد اما بعد از آن هوادار چند بار از روی ضربات شروع مجدد دروازه فجرسپاسی را تهدید کرد. فجرسپاسی هم یک بار از روی ضربه کرنر روی دروازه هوادار خطرساز ظاهر شد اما توپ با اختلاف اندک از کنار دروازه به بیرون رفت تا نیمه اول گلی در خود نداشته باشد.

اطلاعات بازی

  • تورنمنت: لیگ برتر بیست و یکم؛ جام خلیج فارس؛ هفته بیست و هفتم
  • بازی: هوادار 0-0 فجرسپاسی
  • تاریخ و ساعت: شنبه 24 اردیبهشت 1401 | ساعت 18:00
  • مکان: ورزشگاه پاس قوامین
  • داوران:  مهدی سیدعلی، حسین ظهیری، حمیدرضا افشون، سعاد وفادپیشه
  • ناظر: احمد صالحی

کارت زرد: یوسف وکیا (دقیقه 25 – فجرسپاسی) / حسین صادقی (دقیقه 28 – هوادار)

کارت قرمز:

گل ها: 

ترکیب هوادار: مهرداد بشاگردی، مهدی عبدی، فریبرز گرامی، محمد ستاری، علی درخشان، نیما انتظاری، معین عباسیان، داریوش شجاعیان، حسین صادقی، محمد قاضی و محمدجواد محمدی

سرمربی هوادار: رضا عنایتی

ترکیب فجرسپاسی: ایمان صادقی، رضا علیاری، امید منصوری، یوسف وکیا، زینعلی، احمد زنده‌روح، حسین نعمتی، محمد کاظمی، شهرام گودرزی، نبی‌زاده و حسین مهربان

 سرمربی فجرسپاسی: مجتبی سرآسیایی

گزارش بازی

ساعت 18:49 / در پایان سه دقیقه وقت های تلف شده مهدی سیدعلی در سوت خود دمید و پایان نیمه اول را اعلام کرد.

دقیقه 41 / روی کرنر ارسالی، فجرسپاسی فرصت رسیدن به گل را داشت اما ضربه سر بازیکن این تیم مماس با تیر به بیرون رفت و رضا علیاری نیز نتوانست در لحظه آخر توپ را قطع کند. برخورد پای علیاری با تیرک عمودی دروازه سبب توقف بازی با آسیب دیدگی این بازیکن شد.

دقیقه 40 / ضربه از راه دور داریوش شجاعیان را ایمان صادقی به راحتی مهار کرد.

دقیقه 32 / به دلیل احساس مصدومیت حسین مهربان بازی برای لحظاتی متوقف شد.

دقیقه 29 / محمدجواد محمدی روی یک ضدحمله در محوطه فجرسپاسی صاحب توپ شد که ضربه او از زاویه بسته را ایمان صادقی دفع کرد.

دقیقه 22 / هوادار باز هم روی یک ضربه ایستگاهی خطرساز ظاهر شد. ارسال ایستگاهی عباسیان به محوطه و یک ضربه سر پرقدرت که با دایو عالی ایمان صادقی راهی کرنر شد. کرنر ارسالی برای هوادار حاصلی را به همراه نداشت.

دقیقه 19 / هوادار یک ضربه ایستگاهی از فاصله دور را به دست آورد. معین عباسیان پشت توپ ایستاد و ضربه پرقدرت او به مرکز دروازه رفت اما قدرت توپ و نور در صورت ایمان صادقی اجازه نداد تا او توپ را مهار کند و این دروازه بان به شکلی خطرناک توپ را دفع کرد.

دقیقه 15 / دو تیم هنوز موفق به خلق موقعیت جدی روی دروازه ها نشده اند.

دقیقه 8 / خروج به موقع ایمان صادقی یک موقعیت جدی را از هوادار گرفت.

ساعت 18 / بازی با سوت داور آغاز شد.

فرم بازیطرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.