ذوب آهن – تراکتور / گزارش زنده تا پایان نیمه اول


ذوب آهن و تراکتور در چارچوب هفته بیست و هفتم لیگ برتر به مصاف هم رفته اند. تا پیش از آغاز بازی ذوب آهن با 32 امتیاز در میانه های جدول قرار گرفته بود. گاندوها نه ترس از سقوط دارند و نه شانس کسب سهمیه اما در سوی دیگر میدان این بازی برای تراکتور مهم بسیار حائز اهمیت است. تراکتوری ها می توانند با کسب امتیاز و با توجه به پیروز نشدن فجرسپاسی و پدیده، خیال خود را از حضور در لیگ برتر راحت کنند.

کمتر از 1000 هوادار ذوب آهن در ورزشگاه حاضر هستند و همچنین حدود 100 هوادار تراکتور به اصفهان آمده اند. بسیاری از هواداران تراکتور با یک اتوبوس راهی فولادشهر شده اند.

نیمه اول چندان شاهد ایجاد موقعیت جدی روی دروازه ها نبوده ایم. دو چند بار در محوطه جریمه صاحب توپ شدند اما یا مدافعان توپ را دور کردند و یا ضربه نهایی کیفیت لازم را نداشت. شاید بتوان جدی ترین موقعیت نیمه را ایستگاهی دقیقه 37 سجاد آشوری دانست که مماس با تیرک عمودی دروازه توپ به بیرون رفت.

اطلاعات بازی

  • تورنمنت: لیگ برتر بیست و یکم؛ جام خلیج فارس؛ هفته بیست و هفتم
  • بازی: ذوب آهن 0-0 تراکتور
  • تاریخ و ساعت: شنبه 24 اردیبهشت 1401 | ساعت 20:00
  • مکان: ورزشگاه پاس قوامین
  • داوران:  امیرسامان سلطانی، محمد عطایی، مرتضی یوسف شهریاری، میثم حیدری
  • ناظر: یدالله جهانبازی

کارت زرد: هادی محمدی (دقیقه 36 – تراکتور) / ابوالفضل رزاق پور (دقیقه 44 – تراکتور)

کارت قرمز:

گل ها: –

ترکیب ذوب آهن: حبیب فرعباسی، حامد نورمحمدی، محمد قریشی، مسعود ابراهیم زاده، رضا خالقی فر، حسین شنانی، آرمان قاسمی، سجاد جعفری، سجاد دانایی، سینا اسد بیگی، سجاد آشوری

سرمربی ذوب آهن: مهدی تارتار

ترکیب تراکتور: محمدرضا اخباری، هادی محمدی، تیاگو فریرا، آرش قادری، محمد آقاجان‌پور، ابوالفضل رزاق‌پور، مهدی کیانی، شاهین ثاقبی، سامان نریمان جهان، پیمان بابایی و محمد عباس‌زاده

 سرمربی تراکتور: ساعلام

گزارش بازی

ساعت 20:46 / آخرین موقعیت نیمه که کرنر برای تراکتور بود هم از دست رفت تا داور در پایان یک دقیقه وقت تلف شده پایان نیمه را اعلام کند.

دقیقه 37 / ذوب آهن صاحب یک ضربه ایستگاهی نزدیک به محوطه تراکتور شد. سجاد آشوری پشت توپ ایستاد و ضربه ضربه این بازیکن به شکلی خطرناک و مماس با تیرک عمودی دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 35 / نفوذ آشوری از کنار خط عرضی به داخل شش قدم تراکتور در آستانه تبدیل شدن به موقعیتی خطرناک بود که بازیکن تراکتور توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 25 / برخورد هادی محمدی و خالقی فر در محوطه تراکتور منجر به زمین خوردن هر دو بازیکن شد. ذوبی ها اعتقاد به پنالتی داشتند اما داور بازی را ادامه داد.

دقیقه 19 / روی توپ گیری خوب عباس زاده، نریمان جان در محوطه ذوب آهن صاحب توپ شد اما ضربه این بازیکن از زاویه بسته با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 15 / هنوز شاهد موقعیت جدی روی دروازه ها نبوده ایم.

دقیقه 10 / با وجود سرعت بالای بازی کماکان موقعیت جدی روی دروازه ها خلق نشده است.

ساعت 20:00 / بازی با سوت داور آغاز شد.

ترکیب اولیه دو تیمطرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.