داوود سیدعباسی: تیم پیکان مرموز و پیچیده است و مربی باهوشی دارد


داوود سیدعباسی، سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو در نشست خبری پیش از دیدار با پیکان اظهار کرد:

بازی خیلی حساسی برای تیم ما است و یکی از حساس‌ترین بازی‌های فصل ما است. تیم پیکان مرموز و پیچیده است و مربی باهوشی دارند. آن‌ها در کل بازی سعی می‌کنند شما را کنترل کنند و تیم باحوصله و خطرناکی هستند. کار تیمی را خوب انجام می‌دهند و شناخت کافی از آن‌ها داریم و آماده هستیم.

به گزارش طرفداری؛ او درباره محروم و مصدوم تیمش عنوان کرد:

هیچ مصدوم و محرومی نداریم.

سیدعباسی درباره حضور هواداران در ورزشگاه گفت:

حضور آن‌ها بی‌تاثیر نیست. به چند بازی آخر ما نگاه کنید، می‌توانید اهمیت حضور تماشاگران را حس کنید، چه در بازی با استقلال و چه در بازی با گل‌گهر. اشتباهاتی که اکرمی در بازی با ما انجام داد، به خاطر هواداران بود و اکرمی دو دل بود که خطا بگیرد برای ما یا خیر. امسال نه پشت داشتیم و نه مشت. بازیکن استقلال باید اخراج می‌شد. از داوری ضربه زیادی دیدیم و نه باشگاه، نه استان و نه هواداران حمایتی نداشتند که البته چون هواداران حضور نداشتند. اگر هواداران‌مان بودند، حق ما را نمی‌خوردند. بازی‌هایی بود که به نفع ما سوت نزدند و بازی‌هایی هم بود که به راحتی حق ما را خوردند و علیه ما سوت زدند و بازیکن ما را اخراج کردند؛ مثلا اخراج بیژن در دقیقه ۱۳ برابر فولاد و یا اخراج کاظمین در عرض ۴ دقیقه برابر پرسپولیس. ما حضور تماشاگران را برای حمایت می‌خواهیم نه برای این که به دنبال اشتباه داوری باشیم. ببینید چه تیمی مقابل شهرخودرو از داوری ضرر کرده است. ما می‌خواهیم به ما هم مثل بقیه تیم‌ها نگاه کنند و همه تیم‌ها را به یک چشم نگاه کنند. من آرزویم این است که بهترین نفر زمین داور باشد.

سرمربی شهرخودرو درباره شانس بقای تیمش تصریح کرد:

از زمین بیرون می‌آیی، قضاوت کن و بعد بگذار مردم و اهل فن قضاوت کنند. من همیشه از تلاش بازیکنانم می‌گویم. از همه بازیکنانم ممنون هستم. شما مشکلات ما را نمی‌دانید و سینه ما گنجینه اسرار است. بعد از اسقلال با بازیکنان صحبت کردیم و تمرکز را روی این دیدار گذاشتیم. تیم خوبی را در مقابل داریم اما نمی‌توانم بگویم صد درصد می‌بریم. هیچوقت به بازیکنانم نگفتم باید ببریم و هیچوقت هم نخواهم گفت زیرا فوتبال غیرقابل پیش‌بینی است. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که تلاش خود را به کار بگیرند تا برنده از زمین خارج شویم.

او درباره دریافتی ۳۰ درصدی بازیکنان شهرخودرو تصریح کرد:

دریافتی بازیکنان ما عجیب و غریب است اما تاثیری در بازی آن‌ها نمی‌گذارد. شاید ۳۰ درصد یک سری از تیم‌ها، مبلغ قابل توجهی باشد اما برای ما چیزی نیست. کل قرارداد تیم ما اندازه ۱.۵ برابر تیم‌های دیگر است. باشگاه سعی می‌کند تلاشش را بکند اما یک سری بدقولی‌ها پیش آمده است. این طور نیست که باشگاه دست روی دست گذاشته باشد و برای خود باشگاه هم بدقولی‌هایی پیش آمده و این طور نیست که مدیران باشگاه ما دست روی دست گذاشته باشند. این موضوع تاثیری روی عملکرد بازیکنان ما نداشته زیرا با آن‌ها صحبت می‌کنم. من در بحث قرارداد بازیکنانم دخالت نمی‌کنم زیرا من نمی‌دانم. بازیکن من سر تمرین نیامده و به خاطر قراردادش جدا شده است. من از مشکلات باشگاه آگاهم اما به این شکل نیست که باشگاه دست روی دست گذاشته باشد. شاید بازیکنان در خودشان مشکلاتی داشته باشند اما وقتی وارد زمین می‌شوند، جز انگیزه و شور چیزی در زمین نمی‌بینم. گاهی اوقات هست که یک چیزایی را ندارید و شانس در خانه شما را می‌زند اما ما یک سری چیزها را نداریم و شانس هم نداریم. من خودم به شانس تکیه نمی‌کنم اما گاهی اوقات مقدار کمی از آن لازم است. ما تمام تلاش خود را می‌کنیم و هر بازی سعی می‌کنیم تلاش خود را افزایش دهیم. بازیکنان ما آماده هستند و تنها نگرانی من نرسیدن به حق‌مان است. 

سرمربی شهرخودرو در خصوص میزبانی در ثامن تصریح کرد:

این قضیه این تیم را نابود کرد. چه کسی می‌تواند بگوید من شهرخودرو را تنها به جام باشگاه‌های آسیا فرستادم؟ مدیران باشگاه؟ مسئولان استان؟ این تیم را هواداران و هماهنگی مدیران و مسئولان به آسیا فرستاد ولی امسال این تیم بی‌کس و کار و تنها بود. هر کاری که خواستند با این تیم کردند زیرا مشکل داخلی داشتیم. زمانی که شهرخودرو یک بر صفر به استقلال باخت و در کورس سهمیه بود، چند هزار هوادار بودند؟ زمانی که پرسپولیس را یک بر صفر بردند، چند هزار نفر ورزشگاه بودند؟ من نه بچه مشهدم و نه اینجا ماندگار خواهم بود. این تیم اگر بیفتد، مردم مشهد آسیب خواهند دید. من قضاوت نمی‌کنم اما مسئولان و مدیران باید باهم کنار می‌آمدند و برای موفقیت تیم تلاش می‌کردند.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.