عذرخواهی ساکت الهامی از مالک نساجی؛ یک پایان غیرمنتظره!


ساکت الهامی پس از حواشی متعدد جدایی اش از نساجی، امروز متنی را در اختیار رسانه ها قرار داده و در اقدامی قابل توجه متنی را خطاب به رضا حدادیان برلی عذرخواهی از مالک نساجی منتشر کرده است.

به گزارش طرفداری، ساکت الهامی که پس از رسانه‌ای شدن خبر جدایی از نساجی مازندران، در دو پیام اینستاگرامی مختلف نسبت به حواشی به‌وجود آمده واکنش کوتاهی داشته و همچنین از هواداران این تیم خداحافظی کرده بود، حالا یک متن خطاب به رضا حدادیان، مالک باشگاه نساجی منتشر کرده است.

ساکت الهامی در متن جدید نوشته است:

«امروز که تمرینِ نساجی بود و من در خانه، حال خوبی نداشتم. دروغ چرا. وقتی با یک تیم زندگی می‌کنید، آنها خانواده شما می‌شوند. آنقدر نزدیک که بودن با خانواده اصلی، دلتنگی ندیدن‌شان را جبران نمی‌کند. اما باید به تقدیر گردن گذاشت و با سختی کنار آمد که تلخی سرمایه زندگی ماست؛ به‌خصوص برای مربیان در شغلی که اساسش به رفتن است.
در این بین اگرچه محبت هوادار نساجی و بازیکنان و همکارانم قوت قلب امروز و فرداست، اما برای من، ناراحت کننده‌ترین بخش، دلخوری مالک باشگاه رضا حدادیان است. مالکی که اسمش را با این چیزها به خاطر می‌سپارم: بزرگی و گشاده دستی و همراهی.
دوست دارم از رضا حدادیان عزیز طلب بخشش کنم و بابت تلخی روزهای بودن با ساکت الهامی عذر بخواهم که اگرچه تلاش کردم، اما شاید نتوانستم این محبت بی‌دریغ را جبران کنم.
این آخرین نوشته من درباره جدایی‌ام از جمع قرمزهای با معرفت شمال خواهد بود.
به امید دیدار، خیلی زود. وقتی چمن وطنی سبز و سکوها پر از تماشاچی شده باشد. یاعلی.»

اگر واقعا این آخرین پیام و حاشیه جدایی ساکت الهامی از نساجی باشد، این ادبیات و نوشته جای تقدیر دارد چرا که این سرمربی حتی با وجود قطع همکاری اش با تیم، اتفاقات گذشته را فراموش کرده و حمایت خود را از بخش خصوصی اعلام کرده است.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.