حسن خان‌ محمدی: بهتر بود در جناح چپ پرسپولیس، شجاعی بازی می‌ کرد


حسن خلن محمدی 

به گزارش طرفداری، حسن خان‌ محمدی درباره تساوی یک بر یک پرسپولیس برابر ذوب‌آهن به ایسنا گفت:

پرسپولیس بازی خوبی انجام داد اما در ابتدای بازی گل خورد و در ادامه نتوانست از فرصت‌ها به خوبی استفاده کند و برنده باشد. در نیمه نخست پرسپولیس به خوبی کناره‌های بازی را نبسته بود و روی همین ضعف هم گل خورد اما در نیمه دوم تغییر تاکتیک داد و توانست بهتر کار کند. پرسپولیس می‌توانست برنده بازی باشد اما بی دقتی تمیروف باعث شد پرسپولیس برنده بازی نباشد.

او افزود:

روی گلی که پرسپولیس خورد اشتباهاتی از بازیکنان پرسپولیس دیده شد و در فوتبال این مسائل رخ می‌دهد. مهم این است که تیم با تمرکز بالا بازی کند بتواند بتواند از فرصت‌های خود به خوبی استفاده کند. در جریان بازی، بازیکنان اشتباهات زیادی داشتند اما هرچه از زمان بازی گذشت اوضاع بهتر شد. تعویض‌های پرسپولیس هم خوب بودند اما  نتوانستند گره بازی بازی را باز کنند. پرسپولیس در مجموع بد نبود اما نتوانست نتیجه دلخواه را کسب کند.

او در ادامه درباره تعویض سعید آقایی با وحید امیری که مصدومیت داشت هم گفت:

ما نمی‌دانیم و مربیان بهتر شرایط بازیکنان را می‌دانند. بازیکنی مثل علی شجاعی در سمت چپ بازی‌های خوبی انجام داده و می‌تواند در آن پست شرایط ایده‌آلی برای خود ایجاد کند. در بازی‌های قبل هم می‌توانستند بیشتر از او استفاده کنند. شاید بازیکنی مصدومیت داشته اما ما از وضعیت بازیکنان به طور کامل اطلاع نداریم.

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود درباره تمیروف هم گفت:

تمیروف بازیکنی برای داخل محوطه جریمه نیست و بازیکنی است که در بیرون محوطه جریمه به خوبی کار می‌کند. اگر پرسپولیس بخواهد بیرون محوطه جریمه کار کند و فرصت گلزنی ایجاد کند بازیکنی مثل تمیروف می‌تواند مفید باشد اما درون محوطه جریمه خیلی کارایی ندارد. روی صحنه گل هم دقیقا از بیرون محطه جریمه توپ را در اختیار گرفت و برای خود فرصت ایجاد کرد و گل زد. در کنار این بازیکن هم مهدی عبدی می‌تواند کمک کند که باید بیشتر به او بازی بدهند. البته ما در تمرینات نیستیم که بدانیم وضعیت این بازیکن چطور است و چیزی که هست را درون بازی می‌بینیم. شاید بازیکنی مثل عبدی فرصت گلزنی از دست بدهد و خیلی موفق کار نکند اما به خاطر این است که نتوانسته‌اند او را به خوبی آماده کنند.

او در پایان درباره شانس قهرمانی پرسپولیس هم گفت:

هنوز چهار بازی باقی مانده و پرسپولیس شانس قهرمانی دارد. از طرف دیگر گفته شده که امتیازهای گل‌گهر را می‌خواهند برگردانند که اگر این اتفاق رخ دهد قطعا شرایط تغییر خواهد کرد.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.