بایرن مونیخ در تلاش برای جذب لایمر و خرافنبرخ


پیش از این گفته شده بود که بایرن پیشنهاد اولیه برای خرید لایمر را آماده کرده است.

طرفداری | فابریتزیو رومانو دو روز قبل از آماده شدن بایرن مونیخ برای ارسال اولین پیشنهاد رسمی به لایپزیش برای جذب کنراد لایمر خبر داد. یولیان ناگلزمان تمایل زیادی به همکاری مجدد با لایمر دارد و حالا هافبک اتریشی به هدف اصلی نقل و انتقالاتی باشگاه تبدیل شده است. با توجه به پایان قرارداد لایمر در سال ۲۰۲۳، بایرن مونیخ پیشنهادی ۱۸ تا ۲۰ میلیون یورویی به لایپزیش ارائه خواهد کرد اما کار ساده‌ای برای جلب رضایت ردبولی‌ها نخواهد داشت.

لایمر تنها گزینه بایرنی‌ها برای تقویت خط هافبک نیست. سران بایرن مونیخ مدت‌ها برای جذب رایان خرافنبرخ از آژاکس تلاش کرده‌اند و حتی با او و نمایندگانش به توافق شخصی دست یافته‌اند. با این حال، شرایط انتقال خرافنبرخ تا حدودی شبیه به لایمر است زیرا توافق با آژاکس مسئله اصلی بایرن محسوب می‌شود. هر چند که به نظر نمی‌رسد این موضوع هم مانع انجام انتقال شود و هافبک هلندی می‌تواند همراه با نصیر مزروعی راهی آلیانز آرنا شود.

با توجه به اتمام قرارداد کورنتین تولیسو و جدایی رایگان او و همچنین احتمال بالای جدایی مارک روکا از باشگاه در تابستان پیش رو، جذب دو هافبک جدید برای بایرن مونیخ حیاتی به نظر می‌رسد. مصدومیت‌های پرتعداد کیمیش و گورتزکا در طول فصل جاری این نیاز را تشدید می‌کند.طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.