دالاس موریکس 111-101 فینیکس سانز؛ دانچیچ و دار و دسته اش به این سادگی کنار نمی روند


دالاس موریکس از سد فینیکس سانز گذشت.

به گزارش طرفداری، در چارچوب رقابت های پلی آف NBA و در راند دوم بازیها، در چهارمین بازی دالاس موریکس میزبان فینیکس سانز بود. دالاس که در سومین مسابقه نشان داده بود که به این سادگی ها شکست را نمی پذیرد امروز با شرایطی کاملا متفاوت پا به زمین مسابقه گذاشت. آنها که به دنبال به تساوی کشاندن این سری بودند بازی را با عملکردی فوق العاده شروع کردند. دفاع خوب در کنار حملات سازماندهی شده به رهبری دانچیچ آنها را تیم برتر میدان کرد. در زمان هایی از بازی با درخشش دوین بوکر، سانز به بازی برگشت اما دالاس با یک بازی کاملا با برنامه حریف قدر خود را از میدان به در کرد. در کوارتر چهارم و در زمان های حساسی که بوکر در تلاش بود اختلاف امتیاز را کاهش دهد، سه امتیازی های نابودکننده بازیکنان دالاس کاملا سانز را زمین گیر کرد و این دالاس بود که با حساب 111-101 پیروزی را از آن خود کرد.

در‌ بخش آماری، در تیم دالاس لوکا دانچیچ با 26 امتیاز، 7 ریباند و 11 اسیست چهره شاخص تیمش بود. دوریان فینی اسمیت نیز دیگر ستاره امشب دالاس بود که 24 امتیاز آورد که حاصل 8 پرتاب سه امتیازی موفق بود! در تیم فینیکس اما دوین بوکر علی رغم کسب 35 امتیاز نتوانست جلوی شکست تیمش را بگیرد.

بدین ترتیب دالاس کاملا به این سری برگشت و حالا شاهد نتیجه مجموع 2-2 هستیم. بازی بعدی دو تیم که خیلی سرنوشت ساز خواهد بود به میزبانی سانز برگزار‌ خواهد شد.

آمار بازی

دالاس موریکس
فینیکس سانز

 طرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.