تراکتور – هوادار / گزارش زنده


هوادار به مصاف تراکتور رفته است…

اطلاعات بازی

هفته‌ بیست و ششم مسابقات لیگ برتر بیست و یکم ایران؛ جام خلیج فارس
بازی: تراکتور 0-1 هوادار
تاریخ و زمان: دوشنبه 19 اردیبهشت 1401 ساعت 16:30
مکان: تبریز – ورزشگاه سهند
داوران: 
کوپال ناظمی – علی اکبر نوری – امیر محمد داود زاده – کمیل غلامی | ناظر: محمدرضا فلاح

ترکیب تراکتور: محمدرضا اخباری، محمد آقاجان‌پور، هادی محمدی، تیاگو فریرا، عبدالله ناصری، ابوالفضل رزاق‌پور، مهدی کیانی، سامان نریمان جهان، محمد قادری، پیمان بابایی، محمد عبا‌س‌زاده

سرمربی تراکتور: ساغلام

ترکیب هوادار: مسلم حق شناس، صائب محبی، سیدمحمد حسینی، سیدمحمد ستاری، سپهر روزی طلب، رضا مغانلو، فرزاد جعفری، محمد چهارمحالی، معین عباسیان، محمدجواد محمدی، بابک مرادی

سرمربی هوادار: عنایتی

کارت زرد: –

کارت قرمز: –

گل: معین عباسیان (دقیقه 2 – هوادار)

گزارش بازی

دقیقه 20 / رزاق پور با یک حرکت خوب وارد محوطه هوادار شد، سر توپ زد و اقدام به شوتزنی کرد که ضربه این بازیکن با برخورد به مدافع حریف راهی کرنر شد. روی کرنر ارسالی نریمان جهان فرصت باز کردن دروازه هوادار را داشت اما ضربه او قدرت و دقت لازم را نداشت و حق شناس به راحتی توپ را مهار کرد.

دقیقه 15 / تراکتور چند بار روی ضربات شروع مجدد به دروازه هوادار نزدیک شد که هیچکدام از این موقعیت ها حاصلی را به همراه نداشت.

دقیقه 10 / شاهد یک درگیری در محوطه تراکتور بودیم. بعد از اینکه اخباری توپ را جمع کرد، برخورد بازیکن هوادار با این دروازه بان منجر به درگیری بازیکنان دو تیم شد. داور در این صحنه بازیگنی را با کارت زرد جریمه نکرد.

دقیقه 2 / هوادار به گل اول رسید. ارسال بلند به تیر دو روی پای معین عباسیان فرود آمد تا او در شش قدم سر ضرب توپ را به زاویه مخالف بفرستد و دروازه تراکتور را باز کند.

ساعت 17:32 / بازی با سوت داور آغاز شده است..

لیست بازیطرفداری

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.